Кујна

Тука можете да ги пронајдете најдобрите и најиновативните производи кои ќе ви го олеснат времето поминато во кујна и начинот на приготвување на храната. Најразни и најефтини производи со висок квалитет што ќе ве натераат вашата кујна да ви стане омиленото место во вашиот дом

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

  • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
  • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
  • Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Scroll to Top

TronShop

Сакате попуст?
Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
    ПРИЈАВА