-58%

Автоматски самолепливи затворачи за врати и кабинети

Original price was: 1,299.00 ден.Current price is: 549.00 ден.

Опремете го вашиот дом со модерен и многу корисен производ кој е ултра практичен! Овој уред користи уникатен метод за затворање на вратата веднаш штом ќе излезете од собата, што ги спречува животните и другите непоканети гости да влезат таму каде што не им е местото! Погоден е за врати од секаков тип, материјал и тежина! Најдобар спасител за канцеларии, плакари, шпајз…

Нема оштетување на ѕидовите и вратите
Автоматската бленда едноставно се држи до површината на која стои исклучително цврсто. Без дупчење, без навртување на ѕидови и врати, без оштетувања по отстранувањето!

СЕЗОНСКИ ПОПУСТ
Сега само 549 денари

Може да Ве интересира

СУПЕР МОЌНА МИНИ ГРЕАЛКА – 400W

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Автоматски самолепливи затворачи за врати и кабинети

Опремете го вашиот дом со модерен и многу корисен производ кој е ултра практичен! Овој уред ја затвора вратата со уникатен метод веднаш штом ќе излезете од собата, што ги спречува животните и другите непоканети гости да влезат таму каде што не им е местото! Погоден е за врати од секаков тип, материјал и тежина! Најдобар спасител за канцеларии, плакари, шпајз…

За секаков тип на врати и ролетни
Без разлика дали се работи за ПВЦ врата, стакло, дрвена, метална – оваа автоматска бленда е универзална и подеднакво ефективна!

За канцеларии
Идеален е за куќи и станови, но не помалку погоден за канцеларии каде што има голем промет на луѓе и каде често се користат врати.

За домови со домашни миленици
Колку и да ги сакаме нашите сакани миленици, понекогаш не е пожелно тие да влезат во секоја соба во куќата. Затоа не треба да се грижите кога ќе излезете дали некоја врата од вашата куќа е оставена подотворена или полуотворена, бидејќи со овој производ тие сигурно се целосно затворени!

Уникатен начин на работа
Ставете прицврстувач на вратата од која излегува кабел што се растегнува, кој го закачувате на другиот лист од вратата, подножјето или ѕидот. Секогаш кога ќе ја отворите вратата, залепената страна нежно ќе ја повлече конецот кон вас и нежно ќе ја затвори вратата.

Нема оштетување на ѕидовите и вратите
Автоматската бленда едноставно се држи до површината на која стои исклучително цврсто. Без дупчење, без навртување на ѕидови и врати, без оштетувања по отстранувањето!

Без нагли движења
Не грижете се, вратата никогаш повеќе нема да тресна и да скрши нешто или да прави врева! Целиот процес е суптилен и се грижи за вашиот простор!

Многу практично
Често се случува рацете да ви се полни, па затоа е многу незгодно да ја затворите вратата зад вас? Ова е уште една ситуација кога ова автоматско затворање на вратата е совршено за секое домаќинство.

Одличен подарок
Сигурно познавате барем една личност на која и треба ваков производ! Изненадете ја со најоригиналниот подарок кој многу ќе го олесни секојдневието.

Модерен дизајн
Се вклопува во секој ентериер! Не е гломазен и не изгледа силен, но овој прицврстувач е погоден и за многу масивни врати. Специјално беше дизајниран да биде мал по големина, за да зафаќа што е можно помалку простор и да биде невидлив!

Автоматски самолепливи затворачи за врати и кабинети.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram

Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Автоматски самолепливи затворачи за врати и кабинети”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА