-67%

Автоматски сечко за овошје, зеленчук, месо, ореви…

Original price was: 900.00 ден.Current price is: 299.00 ден.


Автоматски сечко- врвен кујнски прибор кој мора да го имате во вашиот дом! Одличен е за сецкање на сите видови на храна, и мека и тврда. За лук, кромид, овошје, зеленчук, месо, ореви, бадеми, лешници итн.

Овој Автоматски сечко  функционира многу едноставно. Само ја притискате рачката одозгора надолу со раката. Самите вие одредувате колку сакате да е ситно или крупно јадењето што го сецкате. Колку повеќе притискате, толку поситна ќе е храната. Одоздола има сад во кој се собира исечканата храна.

На автоматскиот сечко не му е потребна струја, па можете да го користите каде што ќе посакате.

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Автоматски сечко за овошје, зеленчук, месо, ореви…

 

Автоматски сечко – врвен кујнски прибор кој мора да го имате во вашиот дом! Одличен е за сецкање на сите видови на храна, и мека и тврда.


Едноставен за употреба, само притискате со раката одозгора надолу.

Квалитетен Автоматски сечко  за брзо и лесно ракување, направен е од еко материјал и има совршен дизајн. Сецкалката е направена од неверојатно цврст хирушки челик кој не ‘рѓосува и многу лесно се чисти. Само треба да го отворите и да ги одвоите горниот и долниот дел. Може да се измие рачно, како и во машина за садови.

Безбеден за употреба!

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Автоматски сечко за овошје, зеленчук, месо, ореви…”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА