-49%

Автомобилски чадор за шовершајбна со целосно преклопување

Original price was: 1,780.00 ден.Current price is: 899.00 ден.

Издржлив материјал – Изработен од челик со висока цврстина, овој автомобилски чадор е термички изолиран, УВ блок и сигурен за континуирана употреба.

Цврста конструкција – 10 силни држачи обезбедуваат издржливост на овој чадор за сонце за автомобили.

Спецификации:

Боја: црна со сребрена облога

Материјал: Титаниум сребро лепак + Ткаенина

Големина на складирање: околу 30 x 7 cm

 

 

 

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

 

Автомобилски чадор за шофершајбна

Конечно имате феноменално и практично решение за ултра брзо вградување на заштита од сонце, кое исто така го вадите и складирате многу брзо. Овој производ, кога е склопен, зафаќа многу малку простор.

Издржлив материјал – Изработен од челик со висока цврстина, овој автомобилски чадор е термички изолиран, УВ блок и сигурен за континуирана употреба.

Цврста конструкција – 10 силни држачи обезбедуваат издржливост на овој Автомобилски чадор  за сонце за автомобили.

Заштитете се себе си и вашиот автомобил – Ветробранското стакло на автомобилот може ефективно да ве заштити од сончева светлина и да обезбеди кул средина за возење, да ги заштити вашите седишта и контролната табла од изложување на сонце.

Погоден за трајна употреба – Автомобилски чадор за сонце кој се преклопува, лесно се отвора и затвора. Супер заштедува простор и време за секојдневна употреба.

Погоден за сите сезони – Без разлика дали е пролетен дожд, летно сонце, есенски лисја или зимски снег, чадорот на шофершајбната може да се користи во сите сезони со неговата одлична отпорност на временските услови, како што е заштита од снег / магла / УВ / топлина.

 

Пакетот вклучува:

1 x Автомобилски чадор за шофершајбната

1 x торба за складирање

Спецификации:

Боја: црна со сребрена облога

Материјал: Титаниум сребро лепак + Ткаенина

Големина на складирање: околу 30 x 7 cm

Забелешка:

Бојата на вистинските предмети може малку да се разликува од сликите во списокот поради различниот екран на компјутерот.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Автомобилски чадор за шовершајбна со целосно преклопување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие исто така би сакале…

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА