-45%

Активна пена за чистење на внатрешноста на автомобилот

Original price was: 999.00 ден.Current price is: 549.00 ден.

✅Пена за чистење со пена идеална за длабинско чистење на ткаенини, патосници за автомобил, теписи, мебел и сл. Тајната е во супериорната формула која лесно ги раствора маснотиите и нечистотијата со густа пена, без да ги оштетува рацете или предметите.

✅Многу брзо ги отстранува нечистотиите, маснотиите, тврдоглавите дамки и ја враќа оригиналната боја и изглед. Чистете ја кујната лесно и со задоволство, нека блесне домаќинството. Длабоко исчистете го шпоретот, тавите, тенџерињата и плочките.

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Активна пена за чистење

 

Оваа Активна пена  за чистење е револуција во отстранувањето на најмрсните, највалканите површини или садовите за готвење без напор. Напредната формула работи со кородирање и паѓање на површината. Меурчињата потоа дејствуваат брзо, предизвикувајќи маснотијата или нечистотијата веднаш да се отстранат само со вода.

✅Активна пена за чистење со пена идеална за длабинско чистење на ткаенини, патосници за автомобил, теписи, мебел и сл. Тајната е во супериорната формула која лесно ги раствора маснотиите и нечистотијата со густа пена, без да ги оштетува рацете или предметите.

✅Многу брзо ги отстранува нечистотиите, маснотиите, тврдоглавите дамки и ја враќа оригиналната боја и изглед. Чистете ја кујната лесно и со задоволство, нека блесне домаќинството. Длабоко исчистете го шпоретот, тавите, тенџерињата и плочките.

✅Специјална Активна пена  за отстранување на тешка нечистотија, маснотии и прашина без сушење или избледување дури и многу чувствителни површини. Нема потреба од стругање, само нежно плакнење.

✅Исто така е многу ефикасен на широк спектар на површини на автомобилот, без потреба од други средства за чистење. Ги отстранува дамките од ТВ-плута од бандажи, фарови, ткаенини и патосници.

✅Безбедно и сигурно на сите домашни и автомобилски површини, вклучувајќи винил, гума, пластика и ткаенина. Без непријатни мириси и испарувања.

➡️КАДЕ ДА СЕ КОРИСТИ: ☑️АВТОМОБИЛИ: Седишта, тапацир, контролни табли, патосници, стакло, гуми, бандажи, фарови итн. ☑️ДОМ: Мебел, теписи, бањи, кујни, подови, прозорци, тврдоглави дамки на садовите итн.Содржина: 650 ml,
Чистете беспрекорно со густа активна пена,
Испрскајте, избришете и готово! Направете сите површини да изгледаат како нови!,
Формулацијата развиена во Јапонија длабоко ја отстранува сета нечистотија,
Заборавете на плакнењето. По чистењето, едноставно отстранете ја пената со крпа,
Победете ги маснотиите и дамките,
Направете го внатрешноста на вашиот автомобил или кујнскиот прибор да изгледа како нов,
Безбедно за употреба: производот е формулиран под безбедносно контролирани услови,
Магична пена за отстранување на нечистотии, идеална за чистење на сите површини,
Ги отстранува дамките, го враќа фабричкиот сјај,
Во домаќинството, во автомобилот, во канцеларијата. разновидна употреба,
Добро протресете, нанесете, почекајте 15 секунди, соберете пена.

➡️УПАТСТВА ЗА УПОТРЕБА:

☑️Добро протресете пред употреба. Држете го шишето исправено и испрскајте ја пената на местото што сакате да го исчистите.

☑️По 30-40 секунди, тријте се со влажна крпа, сунѓер, четка или четка која се наоѓа на врвот на капачето од шишето.

☑️Избришете ја третираната површина со сува крпа.

☑️Не дозволувајте пената да се исуши на површината.

☑️Останките исплакнете ги со вода.

➡️Мирис: Лимон

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Активна пена за чистење на внатрешноста на автомобилот”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА