-50%

3 ВО 1 ЕЛЕКТРОНСКО АКУПУНКТУРНО ПЕНКАЛО – МАСАЖЕР

Original price was: 1,199.00 ден.Current price is: 599.00 ден.

Стимулацијата на одредени (акупунктурни) точки на нашето тело, покрај тоа што помага при здравствени проблеми, влијае на релаксација на мускулите, метаболизам, го зајакнува имунолошкиот систем, го намалува заморот, но и убавината и многу повеќе. Придобивките се безброј, и покрај класичната акупунктура, денес сето тоа можете да го постигнете сами, во вашиот дом додека ја гледате омилената серија или читате книга. Се прашувате како? Со помош на нашето пенкало за акупунктура 3 во 1, ќе заштедите време и пари!

Ова електрично пенкало ги стимулира акупунктурните точки со своите вибрации, истовремено овозможувајќи максимална мускулна релаксација, и ќе се чувствувате порелаксирано и подобро веднаш по употреба. Моливчето има 3 екстензии кои служат за 3 различни намени – како третман за разубавување што го подобрува тонот на кожата и и дава сјај, третман за релаксација на мускулите и третман за ублажување на болката и стимулирање на акупунктурни точки.

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

3 ВО 1 ЕЛЕКТРОНСКО АКУПУНКТУРНО ПЕНКАЛО – МАСАЖЕР

Стимулацијата на одредени (акупунктурни) точки на нашето тело, покрај тоа што помага при здравствени проблеми, влијае на релаксација на мускулите, метаболизам, го зајакнува имунолошкиот систем, го намалува заморот, но и убавината и многу повеќе. Придобивките се безброј, и покрај класичната акупунктура, денес сето тоа можете да го постигнете сами, во вашиот дом додека ја гледате омилената серија или читате книга. Се прашувате како? Со помош на нашето пенкало за акупунктура 3 во 1, ќе заштедите време и пари!

 

Ова електрично пенкало ги стимулира акупунктурните точки со своите вибрации, истовремено овозможувајќи максимална мускулна релаксација, и ќе се чувствувате порелаксирано и подобро веднаш по употреба. Моливчето има 3 екстензии кои служат за 3 различни намени – како третман за разубавување што го подобрува тонот на кожата и и дава сјај, третман за релаксација на мускулите и третман за ублажување на болката и стимулирање на акупунктурни точки.

 

Сосема безбеден, акупунктурен молив е идеален за семејна употреба. Можете да го носите насекаде со себе и да се ослободите од болката кога сакате!

Нека здравјето и убавината секогаш бидат ваш приоритет, а донесувањето паметни одлуки навика!

 

Карактеристики на производот:
 • Електрично пенкало со 3 екстензии;
 • Материјал – ABS пластика;
 • Боја – сребрена;
 • АА батерија;
 • Економично;
 • Едноставен дизајн;
 • Лесно пренослив;
 • Повеќенаменска употреба.

3 ВО 1 ЕЛЕКТРОНСКО АКУПУНКТУРНО ПЕНКАЛО – МАСАЖЕР

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “3 ВО 1 ЕЛЕКТРОНСКО АКУПУНКТУРНО ПЕНКАЛО – МАСАЖЕР”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА