-65%

АЛАТКА ЗА ВИТКАЊЕ САРМИ

Original price was: 999.00 ден.Current price is: 349.00 ден.


Направете феноменални, вкусни и еднакви сарма во само неколку потези. Со помош на оваа одлична Алатка за сарми  правењето сарма ќе стане вистинско задоволство!

Исто така, со помош на овој револуционерен уред можете да подготвите разни кифлички со лиснато тесто или кори.

Не само што брзо ќе ги подготвите вашите сарми, туку тие ќе бидат со ист облик и големина, а воедно и украсни на задоволство на целото семејство.

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Алатка за сарми

Направете феноменални, вкусни и еднакви сарма во само неколку потези. Со помош на оваа одлична  Алатка за сарми, правењето сарма ќе стане вистинско задоволство!

Затоа во нашата палета на квалитетни и практични производи имаме еден, кој сигурно ќе ве освои.

Тоа е твистер за сарми, совршено решение за вашите маки, заштедува време и нерви.

Едноставно додадете лист зелка, винова лоза или зелка, врз него ставете од подготвената смеса и со едно движење на раката добивате совршено извртени сарми.


Не само што брзо ќе ги подготвите вашите сарми, туку тие ќе бидат со ист облик и големина, а воедно и украсни на задоволство на целото семејство. Исто така, со помош на овој револуционерен  уред можете да подготвите разни кифлички со лиснато тесто или кори.

Оригинална Алатка за сарми- виткач во три движења

Овој производ го препорачуваме како составен дел од секоја кујна.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “АЛАТКА ЗА ВИТКАЊЕ САРМИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА