-40%

АНТИЦЕЛУЛИТЕН МАСАЖЕР ЗА ЦЕЛО ТЕЛО

(1 Преглед на корисник)

Original price was: 1,999.00 ден.Current price is: 1,199.00 ден.


Дали секој ден забележувате се повеќе целулит на нозете?

Не грижете се – дури 90% од жените ширум светот го имаат истиот проблем.

Покрај корегирана диета, целулитот можете да го намалите и со соодветна масажа, предноста е што сега веќе не мора да одите во салони и да плаќате за антицелулитни масажи, можете да го постигнете истиот резултат како од салон дома – многу брзо и лесно.

Пробајте антицелулитен масажер 3 во 1 кој користи професионална техника на масажа, што значи дека за време на масажата овозможува зголемен проток на крв, помага во отстранување на токсините и ги намалува наталожените масти.

Овој масажер ефикасно ја ваја фигурата, правејќи ја кожата мазна и мека.

Овој уред доаѓа и со 4 заменливи додатоци за масажа.

Антицелулитниот масажер 3 во 1 обезбедува 3 најефикасни масажи во борбата против целулитот – кружна масажа, масажа со воздушен притисок и инфрацрвена топлинска масажа…

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Антицелулитен масажер за целото тело

Дали секој ден забележувате се повеќе целулит на нозете?

Не грижете се – дури 90% од жените ширум светот го имаат истиот проблем.

 

Антицелулитен масажер

Покрај корегирана диета, целулитот можете да го намалите и со соодветна масажа, предноста е што сега веќе не мора да одите во салони и да плаќате за антицелулитни масажи, можете да го постигнете истиот резултат како од салон дома – многу брзо и лесно.

Пробајте го овој Антицелулитен масажер 3 во 1 кој користи професионална техника на масажа, што значи дека за време на масажата овозможува зголемен проток на крв, помага во отстранување на токсините и ги намалува наталожените масти.

Овој Антицелулитен масажер ефикасно ја ваја фигурата, правејќи ја кожата мазна и мека.

Овој уред доаѓа со 4 заменливи додатоци за масажа, кои можете да ги прилагодите во зависност од тоа каков проблем имате (воден, масен или целулит кој се појавува само кога ќе ја стегнете кожата или фиброзен – тврдоглав целулит кој е многу забележлив и е најтешка форма на целулит ).

 

Антицелулитен масажер

Антицелулитниот масажер 3 во 1 ги обезбедува 3-те најефикасни масажи во борбата против целулитот – кружна масажа, масажа со воздушен притисок и инфрацрвена топлинска масажа, каде што зраците нежно ја загреваат областа што ја третирате и допираат до масните наслаги и целулитот, а потоа ефикасно ги намалуваат и стопете ги.

Едноставен дизајн прилагоден за домашна употреба, овој уред е идеален и за отстранување на постоечки целулит и за превентивни цели – за спречување на формирање на нов целулит, но и за релаксација и затегнување на кожата.

Карактеристики на производот:

 • Масажер кој ефикасно го намалува целулитот и масните наслаги;
 • Овозможува зголемен проток на крв, ги намалува токсините и наталожените масни наслаги;
 • Го намалува обемот на фигурата и ја затегнува кожата;
 • 4 заменливи екстензии;
 • Кружна масажа, масажа со воздушен притисок и инфрацрвена топлина;
 • Лесен за користење;
 • Лесно одржување.

Антицелулитен масажер за целото тело

1 преглед за АНТИЦЕЛУЛИТЕН МАСАЖЕР ЗА ЦЕЛО ТЕЛО

 1. Тања

  Да знаев порано за вашата страница, немаше да фрлам толку пари на масажи по салоните. За модринките да не зборувам… Можело и од дома да се справам со целулитот 🙂

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА