-50%

АПАРАТ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА ОД ОБЛЕКА

399.00 ден599.00 ден

Шифра на производ: 175
Магичен уред за претворање на вашата гардероба во нова!

Ново! Увозот од ЕУ. Оригинален!

Овој апарат ги претвора старите работи во нови со лесно отстранување на оштетениот површински слој од ткаенина.

Ги отстранува сите купчиња и несакани влакна од вашата гардероба на многу едноставен начин. Филтерот ги фаќа и најситните грутки и ги става во корпа, која се празни. Вибрациите се минимизирани, па работата со овој уред е лесна.

Има две варијанти на производот:
 • Апарат за отстранување на влакна од облека на батерии – 399 денари
 • Апарат за отстранување на влакна од облека на струја – 599 денари

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Апарат за отстранување влакна

 

Магичен уред за претворање на вашата гардероба во нова!

Ново! Увозот од ЕУ. Оригинален!

Овој апарат ги претвора старите работи во нови со лесно отстранување на оштетениот површински слој од ткаенина.

Ги отстранува сите купчиња и несакани влакна од вашата гардероба на многу едноставен начин. Филтерот ги фаќа и најситните грутки и ги става во корпа, која се празни. Вибрациите се минимизирани, па работата со овој уред е лесна.

Има две варијанти на производот:
 • Апарат за отстранување влакна на батерии
 • Апарат за отстранување влакна на струја

Карактеристики:

 • Отстранува влакна
 • Мали димензии
 • Метален обрач
 • Видлива корпа за остатоците

Апарат за отстранување влакна
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

 

Опции

На струја, На батерии

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “АПАРАТ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА ОД ОБЛЕКА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА