-56%

Британско масло против стрии, брчки, дамки на лицето и белези

Original price was: 900.00 ден.Current price is: 399.00 ден.

Derma V 10 Rescue Oil  е мешавина од витамин Е, праска, бадем и магданос. Ја храни Вашата кожа и ја враќа нејзината природна влажност. Маслото е погодно за чувствителна кожа. Идеално е за сува кожа која старее, против дамки на лицето, стрии и белези. 100% безбедно, може да го користат и бремени жени, за време и после бременоста.
КЛИНИЧКИ ТЕСТИРАНО! ОДОБРЕНО ОД ДЕРМАТОЛОГ!

Количините се ограничени!

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Британско масло против белези, стрии, дамки на лицето и против брчки

 

Derma V 10 е Британско масло кое ја храни и хидрира Вашата кожа и ја враќа нејзината природна влажност. Идеално е за сува и опуштена кожа која старее, ја подмладува, а дава и фантастични резултати после сончање во летниот период. Со редовна употреба на ова Британско масло се намалуваат и белезите, а исто така и дамките на лицето избледуваат. Може да се користи за време на бременост и после тоа, за да се спречи појава на стрии. 100% безбедно! Се користи и како терапевтско масло. Само додадете неколку капки во кадата и ќе добиете купка за вистинско опуштање. И не само тоа, го подобрува дури и изгледот на ноктите!

Британско масло погодно за чувствителна кожа


Состав: Маслото е направено од природни состојки кои ја негуваат Вашата кожа. Витамин Е во комбинација со бадем, праска и магданос.

 

Упатство за употреба: За најдобри резултати, користете го 12 недели по два пати дневно. По потреба може и повеќе, додека не го добиете посакуваниот ефект. Нанесете неколку капки на критичното место и нежно масирајте неколку минути. За време на бременост, користете го последните три месеци, два пати на ден.

 

Внимание:

 • Само за надворешна употреба!
 • Да се држи подалеку од очите, а доколку дојде во контакт со нив, внимателно измијте ги со вода!
 • Да не се користи на болна и оштетена кожа!

КЛИНИЧКИ ТЕСТИРАНО! ОДОБРЕНО ОД ДЕРМАТОЛОГ!

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Британско масло против стрии, брчки, дамки на лицето и белези”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА