-50%

ДИГИТАЛНА ВАГА – ЛАЖИЧКА ЗА МЕРЕЊЕ

Original price was: 1,599.00 ден.Current price is: 799.00 ден.


Дигиталната вага во форма на лажица ви помага прецизно да ги измерите состојките кога сакате да ги измерите малите количини на зачини, млеко, масло или брашно. Вагата со лажица е идеална и за хранење бебиња. Ако заборавите да ја исклучите, лажицата ќе го направи тоа сама по 5 минути неактивност. Исклучително прецизен и многу лесен за употреба.

 • Опсег од 0,1-500 g
 • Дигитален дисплеј
 • Максимална мерна тежина до 500гр

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Дигитална Вага лажичка

Дигиталната Вага лажичка ви помага прецизно да ги измерите состојките кога сакате да ги измерите малите количини на зачини, млеко, масло или брашно. Вагата со лажица е идеална и за хранење бебиња. Ако заборавите да ја исклучите, лажицата ќе го направи тоа сама по 5 минути неактивност. Исклучително прецизен и многу лесен за употреба.
 Опсег од 0,1-500 g

 • Дигитален дисплеј
 • Максимална мерна тежина до 500гр
 • Лесно е за користење.
 • LCD дигитална Вага лажичка многу прецизна при работа, идеална за мерење брашно, зачини, павлака, млеко, чај.
 • Држете ја функцијата за да го зачувате последниот екран,
 • Мерни единици: g, oz, gn, ct,
 • Мерења на течност: 5ml, 10ml, 15ml, 20ml, 25ml, 30ml,
 • Должина: 23 см,
 • Димензии на корпата: 69mm x 55mm,
 • Вагата користи батерија CR2030 (батеријата е вклучена во понудата)

Дигитална Вага лажичка

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ДИГИТАЛНА ВАГА – ЛАЖИЧКА ЗА МЕРЕЊЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА