-50%

МИРИЗЛИВИ ВАКУМ КЕСИ

Original price was: 1,199.00 ден.Current price is: 599.00 ден.


3 во 1-Вакумски кеси со мирис

 • ја штити облеката од влага,
 • мириса на лаванда – против молци,
 • значително го намалува обемот на облека, постелнина…

Оваа сезона организирајте ги плакарите за да има место за секого, вакумирајте се што не ви треба до пролет или зима или не користете го секој ден.

Се што ви треба за да го решите овој проблем се овие кеси и правосмукалка!

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Вакум кеси

 

Миризливи Вакум кеси – вистински спас за вашиот дом

Шкафовите пукаат, кога ќе ја отворите вратата секогаш нешто ве удира од горната полица…

Никогаш нема доволно простор за сите тие ткаенини и чевли, а само крпи, постелнина и јоргани, би сакале некогаш да ги исфрлите на тераса.


Пребукираните плакари не се само незабележлива глетка, туку и лош однос кон облеката за која добро плаќавте бидејќи преполните и преполните ја губат формата.

Оваа сезона организирајте ги плакарите за да има место за секого, вакумирајте се што не ви треба до пролет или зима или не користете го секој ден. Се што ќе ви треба за да го решите незгодниот и досаден проблем се овие кеси и правосмукалка!

-ЕКО материјал

– Лесен за одржување

-Лесен за користење

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МИРИЗЛИВИ ВАКУМ КЕСИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА