-64%

Вакум сет за масажа

Original price was: 1,800.00 ден.Current price is: 650.00 ден.

Направете си сами детоксикација на болните точки и ослободете го Вашето тело од отрови.

Врвна вакумска терапија! Оваа терапија не е инвазивна, многу е едноставна и ефикасна. Специјална масажа што се прави со помош на вакум и чашки за вшмукување. Со применување на оваа масажа доаѓа до интензивно ширење на крвните садови, доток на хранливи материи и елиминација на штетните материи.

Со помош на оваа масажа ќе го ослободите своето тело од болки, ќе го регенерирате вашето ткиво и ќе бидете пораздвижени.

Искористете ја оваа супер акција
Сега за само 650 денари!!!

http://tronshop.mk/proizvod/elektrichen-masazher-za-celoto-telo/

shutterstock_192277082             rejting

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Врвен сет за масажа. Направете си сами детоксикација на болните точки и ослободете го Вашето тело од отрови.

Терапијата е многу едноставна и ефикасна. Се прави со помош на вакум и чашки за вшмукување. Со применување на оваа масажа доаѓа до интензивно ширење на крвните садови, доток на хранливи материи и елиминација на штетните материи. Со помош на оваа масажа ќе го ослободите своето тело од болки, ќе го регенерирате вашето ткиво и ќе бидете пораздвижени.

 1. Физикална терапија која лесно и безбедно можете да ја направите сами
 2. Содржи пумпа и 12 чашки
 3. Го подобрува имунитетот на мускулите и нивната функција
 4. Го ослободува телото од отрови, ги активира крвните садови, помага при отстранување на стрии и позитивно влијае на проширените вени и испуканите капилари.

Традиционален кинески третман кој често се користи како дренажа, во комбинација со други третмани.

Подобрете го Вашиот имунитет и функцијата на мускулите

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Вакум сет за масажа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА