-59%

2 во 1 Вентилатор и лампа во форма на зајче

Original price was: 849.00 ден.Current price is: 349.00 ден.

Неодолив пренослив вентилатор + лампа во форма на зајче. Безжичен е, има вградена батерија, а во комплет е вклучен и USB кабел. Едно полнење и ќе ве разладува било каде и било кога.

Со едно притискање на копчето одзади, се вклучува вентилаторот. Можете да го поставите каде што сакате, а со помош на федерот, и перките можете да ги свртите на сите страни.

Со уште едно притискање на копчето, се исклучува вентилаторот а се вклучува лампата. Дава доволно светлина за вашите дечиња да можат мирно да заспијат во претходно разладената соба.

Производ кој е едноставен за употреба, а сепак функционален. Неговата сила, практичност и оригиналниот дизајн се причина сите да го сакаат- и деца и возрасни! Нарачајте и уверете се. Количините се ограничени!!!

Голема акција- 349ден.

http://tronshop.mk/proizvod/sistem-prskalki-za-razladuvanje-vo-vasiot-dvor/

shutterstock_192277082             rejting

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Вентилатор и лампа

Нов производ!

Пренослив вентилатор + лампа во форма на зајче, за деца и возрасни! Вистински избор за разладување во топлите летни денови. Можете да го носите со себе на летување, на патување…

Зајакот “Тоторо” е омилен цртан лик на многу деца во светот. Сега вашето дете може да го има дома! За игра и забава, за мирен и сладок сон.

 

Карактеристики:

 • Материјал: Пластика
 • Димензии на зајчето: 20 x 12.5 цм
 • Вкупна висина: 30 цм
 • Вградена батерија
 • Вклучен USB кабел
 • Вентилатор и лампа во едно

Вентилатор и лампа

Вентилатор и лампа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “2 во 1 Вентилатор и лампа во форма на зајче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА