-25%

ВЛОШКИ ЗА ОБУВКИ СО МЕМОРИ ПЕНА

Original price was: 399.00 ден.Current price is: 299.00 ден.

Влошките за чевли од мемори пена ќе помогнат да се спречат болките и повредите кои можат да настанат од уморни и отечени стапала.

Погодни се за сите големини на чевли и лесно се обликуваат според вашата – на двете влошки има означени делови со големини за сечење и обликување според вашата нога.

Карактеристики:

 • Удобно одење и трчање со влошки од мемори пена
 • Мемори пената се обликува кон вашите стапала
 • За сите големини (до број 47) на машки, женски и детски обувки
 • Го ублажуваат притисокот на сите делови на стапалата и зглобовите
 • Тие ја спречуваат болката во петицата по долга прошетка
 • Тие го поддржуваат вашето одење и ја зголемуваат стабилноста

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава
ВЛОШКИ ЗА ОБУВКИ СО МЕМОРИ ПЕНА.

Нема повеќе замор во нозете по долга прошетка или трчање – пристигнаа специјални дизајнирани влошки од мемори пена! Додадете слој на удобност на вашите омилени обувки!

Секој ден прaвиме од 8000 до 10000 чекори. Тоа се многу чекори! А, ако имаме некој килограм вишок, нашите нозе трпат голем стрес. Влошките за чевли од мемори пена ќе помогнат да се спречат болките и повредите кои можат да настанат од уморни и отечени стапала.

Погодни се за сите големини на чевли и лесно се обликуваат според вашата – на двете влошки има означени делови со големини за сечење и обликување според вашата нога.

Карактеристики:

 • Удобно одење и трчање со влошки од мемори пена
 • Мемори пената е обликувана кон вашите стапала
 • За сите големини (до број 47) на машки, женски и детски обувки
 • Го ублажуваат притисокот на сите делови на стапалата и зглобовите
 • Тие ја спречуваат болката во петицата по долга прошетка
 • Тие го поддржуваат вашето одење и ја зголемуваат стабилност

ВЛОШКИ ЗА ОБУВКИ СО МЕМОРИ ПЕНА.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ВЛОШКИ ЗА ОБУВКИ СО МЕМОРИ ПЕНА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА