-38%

ВОДООТПОРНИ И ПРОТИВЛИЗГУВАЧКИ НАВЛАКИ ЗА ЧЕВЛИ

Original price was: 799.00 ден.Current price is: 499.00 ден.

Престанете да се грижите! Против лизгачките водоотпорни навлаки за чевли се тука да го спасат денот!

Овие навлаки за чевли се направени од водоотпорен материјал за да ги заштитат вашите сакани чевли од дожд, нечистотија и снег. Совршено ги штити чевлите од влага. Спречете ги вашите деца и постарите членови на домаќинството да не настинат за време на дождливите денови.

Може да Ве интересира

ФОЛИЈА ПРОТИВ ЗАМАГЛУВАЊЕ НА РЕТРОВИЗОРИ

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Престанете да се грижите! Против лизгачките водоотпорни навлаки за чевли се тука да го спасат денот!

Овие навлаки за чевли се направени од водоотпорен материјал за да ги заштитат вашите сакани чевли од дожд, нечистотија и снег. Совршено ги штити чевлите од влага. Спречете ги вашите деца и постарите членови на домаќинството да не настинат за време на дождливите денови. Идеален производ за вашето семејство.

Овие силиконски навлаки за чевли може да се користат во дождливи денови, градинарство, патување, чистење и капење миленичиња. Погоден за сите прилики за заштита на чевлите од дожд и кал. Намалете ја макотрпноста при миење чевли!

Во пакетот секогаш има еден пар навлаки.

За различни цели.

Детален опис:

Големина: S,

Боја:

 • розова,
 • црна,
 • сива и
 • сина,

капаци што се лизгаат, лесно се ставаат/вадат, лесно се чистат, материјал: латекс

 

Содржина на пакетот:

 •  1x пар заштитни навлаки за чевли

Само во продажбата на Tron Shop. Овој производ не е достапен во продавниците.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ВОДООТПОРНИ И ПРОТИВЛИЗГУВАЧКИ НАВЛАКИ ЗА ЧЕВЛИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА