-40%

ВОЗДУШЕН КОМПРЕСОР ЗА АВТОМОБИЛ

Original price was: 2,399.00 ден.Current price is: 1,449.00 ден.


Air Dragon е Вашата лична, пренослива пумпа за притисок! Овој супер практичен рачен воздушен компресор се напојува преку приклучок од 12 V во вашиот автомобил и секогаш е подготвен за употреба!

Air Dragon има бесконечна употреба. Одличен е за полнење велосипеди, воздушни душеци, спортски топки и играчки за базен.

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Воздушен компресор за автомобил

 

Air Dragon Воздушен компресор е вашата лична, пренослива пумпа за притисок! Овој супер практичен рачен Воздушен компресор  се напојува преку приклучок од 12 V во вашиот автомобил и секогаш е подготвен за употреба!

Воздушен компресор

Кога притисокот во гумите е низок, треба веднаш да се поправи. Компресорите за бензински пумпи се огромни и скапи. Air Dragon е пренослив компресор кој ви дава моментален воздушен притисок кога ви е потребен. Без батерии и без полнење. И тоа е толку лесно за употреба! Едноставно приклучете го во вашиот автомобил, прилагодете го саканиот воздушен притисок и повлечете го чкрапалото. Air Dragon автоматски запира при совршен притисок.

Air Dragon Воздушен компресор има бесконечна употреба. Одличен е за полнење велосипеди, воздушни душеци, спортски топки и играчки за базен.

Воздушен компресор за автомобил

 

Надувување навечер? Има дури и СВЕТЛИНА! Затоа, заборавете на боење на валканите капаци на вентилите и приклучоците со навој на цревото во темница.

Но, тоа не е се! Air Dragon Воздушен компресор доаѓа со дополнителни адаптери за сите ваши чамци! Сè, од базени, душеци, фудбалски топки, топки за плажа, даски за веслање, помагала за пливање и секако гуми за велосипеди. Да не ги спомнуваме душеците на надувување, па дури и гумени чамци!

Имајте забава? Надувaјте ги сите балони што некогаш ќе ви требаат брзо и лесно! Има дури и адаптер за балон!

Откако ќе ставите убав, моќен змеј во вашиот автомобил или приколка, никогаш повеќе нема да се чувствувате разочарани или загрижени за проблемите со гумите

 

Воздушен компресор

Карактеристики:
 • Рачен и лесен за употреба
 • Нема батерии, не е потребно полнење
Сетот вклучува:
 • 1 воздушен змеј
 • 1 црево со висок притисок (со поврзување на вентилот Schrader)
 • 1 игла за адаптер за балон
 • 1 бонус топка за адаптер
 • 1 Кабел за напојување од 14′ автомобил
 • 1 Упатство за корисникот

 

Воздушен компресор

ВОЗДУШЕН КОМПРЕСОР ЗА АВТОМОБИЛ

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ВОЗДУШЕН КОМПРЕСОР ЗА АВТОМОБИЛ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА