-56%

Пчелин восок за полирање на дрво Beevax паста

Original price was: 790.00 ден.Current price is: 349.00 ден.


Доколку направите нарачка над 2000 денари, производите ќе Ви бидат доставени без да платите карго достава.


 

Никогаш не фрлајте мебел што мислите дека не може да се помогне, бидејќи со восок за полирање секоја дрвена површина може да изгледа како сосема нова! Ви го претставуваме магичниот пчелин восок кој секоја дрвена површина ја трансформира во нова, притоа целосно заштитувајќи ја.

Внимателно избраните природни состојки го прават овој восок потполно безбеден за дрвото и околината.Нема штетни хемикалии кои можат да предизвикаат несакани реакции и да шират непријатна миризба.

Исклучително е ефикасен и ќе направи да исчезне секоја гребнатинка на вашиот мебел, а во исто време ќе блесне одлично како да е професионално реставриран. Обезбедува висок заштитен слој од влага и не остава лепливи траги! Резултатите се видливи по само една употреба, па со мала количина можете да го продолжите векот на вашиот мебел во следните десет години!

Полирањето со овој восок ќе ви даде понов и посјаен мебел. Восокот продира длабоко под површината и на тој начин го штити мебелот подолг временски период. Дрвото ќе биде импрегнирано и заштитено од влага.


Може да ве интересира АЛАТКА ЗА ПРЕМЕСТУВАЊЕ И ПОДИГАЊЕ НА МЕБЕЛ

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Восок за полирање

Никогаш не фрлајте мебел што мислите дека не може да се помогне, бидејќи со восок за полирање секоја дрвена површина може да изгледа како сосема нова! Ви го претставуваме магичниот пчелин восок за полирање кој секоја дрвена површина ја трансформира во нова, притоа целосно заштитувајќи ја.

 

Внимателно избраните природни состојки го прават овој восок потполно безбеден за дрвото и околината.Нема штетни хемикалии кои можат да предизвикаат несакани реакции и да шират непријатна миризба.

Восок за полирање

Исклучително е ефикасен и ќе направи да исчезне секоја гребнатинка на вашиот мебел, а во исто време ќе блесне одлично како да е професионално реставриран. Обезбедува висок заштитен слој од влага и не остава лепливи траги! Резултатите се видливи по само една употреба, па со мала количина можете да го продолжите векот на вашиот мебел во следните десет години!

Полирањето со овој восок ќе ви даде понов и посјаен мебел. Восокот продира длабоко под површината и на тој начин го штити мебелот подолг временски период. Дрвото ќе биде импрегнирано и заштитено од влага.

 • Без штетни хемикалии
  Восокот за полирање дрво е целосно безбеден за вашата околина! Не плашете се од штетните ефекти и ширењето на непријатни мириси!
 • Сочуван и одличен мебел
  Ослободете се од секоја пукнатина и гребнатинка на вашиот мебел додека го правите сјаен со уникатен пчелин восок!
 • Сосема природен препарат
  Внимателно избраните препарати ќе го направат ова средство за полирање со пчелин восок ефикасно за зачувување на вашиот мебел!
 • Водоотпорен – Никогаш не треба да се грижите дали вашиот дрвен мебел повторно ќе се навлажни и расипе! Пчелин восок целосно ќе ги заштити сите дрвени површини од дожд и влага!
 • Безбеден за употреба – Восокот не е штетен или отровен и можете без грижа да го користите на секој дрвен мебел како маси, ормани, врати… Нема да ги оштети!
 • Восок за полирање

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Пчелин восок за полирање на дрво Beevax паста”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА