-50%

Голема водоотпорна подлога за на плажа, за пикник, кампување

Original price was: 1,300.00 ден.Current price is: 650.00 ден.

Откако ќе ја пробате нашата извонредна водоотпорна подлога, никогаш повеќе нема да посакате друга! Погодна е за сите четири годишни времиња и за секакви активности. За на плажа, за трева, да ја ставите под шаторот, идеална е за секаков вид на излет во природа. Лесна е за одржување. Може да ја измиете со вода или едноставно да ја избришете со влажна крпа. Во комплет добивате специјални држачи за подлогата и торба за да ја спакувате после користење.

Голема акција- 650 ден

http://tronshop.mk/proizvod/lulka-hamok/

http://tronshop.mk/proizvod/voden-zabaven-bebeshki-tepih-neodoliva-igrachka/

premium-high-quality-golden-badge-vector-6251675rejting

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Голема водоотпорна подлога за на плажа, за пикник, кампување…

Нарачајте, соберете го друштвото и право на пикник!

Откако ќе ја пробате нашата извонредна водоотпорна подлога, никогаш повеќе нема да посакате друга!

Врвен квалитет- Оваа подлога е отпорна на влага, па вешто го спречува влегувањето на капките вода во неа. Кога ќе си одите од плажа, доволно е само да ја протресете од песокот. И да останат неколу капки вода на неа, многу брзо ќе се исушат или ќе се слизнат. Лесна за одржување. Може да ја измиете со вода или едноставно само да ја избришете со влажна крпа.

Погодна за сите четири годишни времиња и за секакви активности. Пикник, кампување, планинарење, за на плажа… Доволно е голема за да ве собере и вас и вашето друштво. Од друга страна, кога ќе ја соберете е толку мала што нема ни да забележите дека ја носите со вас. Практично, зар не?

Во комплет добивате специјални држачи и торбичка.

Димензии: 200 x 210 цм

 

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram

Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Голема водоотпорна подлога за на плажа, за пикник, кампување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА