-47%

ИНСТАНТ ГРЕЈАЧ ЗА АВТОМОБИЛ

(1 Преглед на корисник)

Original price was: 1,699.00 ден.Current price is: 899.00 ден.

Грејач за автомобил – одмаглувач, идеален за одмрзнување на прозорци, може да послужи и како грејач за кабина. Во лето може да лади како вентилатор.

Грејачот работи на 12V за автомобили, а се напојува со запалки како навигација, камери, полначи за мобилни телефони итн.

Има прекинувач со три позиции: ладење-вентилатор, греење и исклучување

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Грејач за автомобил

 

Инстант грејач за автомобил 150W за одмаглување и одмрзнување стакло

Во зимските и дождливите денови секогаш треба да чекаме долго да се загрее моторот на автомобилот, да се исчистат замаглените стакла, а уште подолго да се одмрзне. Сега нема потреба да се чека и да се ризикува. Пристигна ултра моќен и брз уред- Грејач за автомобил  кој го решава овој проблем за миг!

 

Грејач за автомобил

Грејач за автомобил – одмаглувач, идеален за одмрзнување на прозорци, може да послужи и како грејач за кабина и сл. Грејачот за автомобил има висококвалитетна керамичка греалка со која можете брзо да го загреете вашиот автомобил. Во лето може да се олади како вентилатор.

Многу е лесно да се инсталира и лесно се отстранува од држачот кога повеќе не ви треба уредот. Можете исто така да го движите уредот во сите правци и на тој начин да ги одмаглите сите прозорци во возилото.

Овој моќен вентилатор за автомобил може многу брзо да го загрее или лади воздухот во вашиот автомобил без да чека моторот да се загрее. Работи на 12v преку приклучок за запалка и овозможува брзо и ефикасно одмрзнување и одмаглување на прозорците, за да можете безбедно и удобно да одите на пат. Овој уред може да се користи и како вентилатор за разладување во текот на топлите летни месеци.

 

Грејач за автомобил

Карактеристики:
 • 2 во 1 – функција за греење и ладење
 • Исклучително брзо го одмрзнува и одмаглува шофершајбната
 • Може да се користи за ладење во текот на летните денови
 • Грејачот работи на 12 V и се напојува со запалка како навигациски или полнач за мобилен телефон,
 • Моќност: 150 W,
 • Прекинувач со три позиции: ладење-вентилатор, греење и исклучување
 • Материјал: ABS пластика
 • Боја: Црна
Резиме:
 • Идеален за одмрзнување на прозорци, но може да се користи и како грејач за кабина и сл.
 • Брзо загревање благодарение на керамичкиот грејач.
 • Лето е ладно.
 • Грејачот работи на 12V за автомобили, а се напојува со запалки како навигација, камери, полначи за мобилни телефони итн.
 • На греалката има прекинувач со три позиции: само вентилатор, греење и исклучено

 

1 преглед за ИНСТАНТ ГРЕЈАЧ ЗА АВТОМОБИЛ

 1. Даниел

  Никогаш немав доверба во онлајн продавниците, ама производот е топ!!! Услугата на ниво!

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА