-45%

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ДАСКА ЗА СЕЧЕЊЕ 3 ВО 1

Original price was: 999.00 ден.Current price is: 549.00 ден.

Овој артикл совршено се користи за сечкање/сечење зеленчук, овошје и месо, миење садови или храна како сад за виткање, може да биде и корпа за чување храна и пијалоци, во плакар или фрижидер.

Заштеда на простор и лесен за користење.

Дизајнот што се склопува може да заштеди многу простор и лесно се чисти!

 • Феноменално за екскурзии и кампување
 • Еколошки материјал,
 • Лесен за користење,
 • Лесно пренослива

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Даска за сечење

Овој производ совршено се користи за сечкање/сечење зеленчук, овошје и месо, миење садови или храна како сад за виткање, може да биде и корпа за чување храна и пијалоци, во плакар или фрижидер.

 

Заштедува простор и лесен за користење – Притиснете ја средината со раката и држете ја рамката со другата рака, наполнете со вода и можете да миете садови, овошје, зеленчук, месо… а на дното имате специјално копче за цедење вода. Специјалните анти-лизгачки држачи овозможуваат поставување на даската на која било мазна површина. По миењето, можете да ја свиткате даската и да ја користите за да ја исечете храната на даската…

Дизајнот што се склопува може да заштеди многу простор и лесно се чисти!

Феноменално за екскурзии и кампување – ова е од суштинско значење за вашиот двор, патување или приколка, има функции 3 во 1 кои значително ја зголемуваат ефикасноста на работата во кујната. Посебно е погоден за кампување и екскурзии поради неговата практичност.

Еколошки материјал – Даска за сечење изработена од висококвалитетен прехранбен материјал PP + TPR, ECO материјал, издржлив, без мирис, нетоксичен, без пукање и деформација.

• Лесно се користи
• Лесно се преносува
• Може да се користи неограничено
• Еко материјал
• Лесно се мие
• Забавен за употреба

Даска за сечење

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ДАСКА ЗА СЕЧЕЊЕ 3 ВО 1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА