-36%

Двокомпонентно EKSER лепило за сите материјали

Original price was: 549.00 ден.Current price is: 349.00 ден.

Лепак составен од две компоненти кои се користат за брзо и многу цврсто лепење на сите видови пластика, метал, гуми… поединечни делови: браници, фарови, заштитна фолија на предниот браник итн.

Смесата се стврднува за само 5 минути на собна температура. Во рок од 30 минути се формира до 85% од заптивната смеса.Конечното спојување се одвива во рок од 24 часа. Лепилото е отпорно на механички влијанија.

Може да Ве интересира 5 Second Fix лепило за се

Течен лепак за шиење Secure Stitch

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Лепило составено од две компоненти кои се користат за брзо и многу силно лепење на сите видови пластика, метал, гуми… поединечни делови: браници, фарови, заштитна фолија на предниот браник и сл.

Смесата се стврднува за само 5 минути на собна температура. За 30 минути се формира заптивната смеса до 85%.Конечното соединување се случува во рок од 24 часа. Лепилото е отпорно на механички влијанија.

Благодарение на неговата проѕирна мат текстура, ова лепило е погодно за сите козметички поправки, како и за полнење на пукнатини, дупки и неправилно издупчени дупки.

Двокомпонентно EKSER лепило за сите материјали

Само во продажбата на Tron Shop. Овој производ не е достапен во продавниците.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Двокомпонентно EKSER лепило за сите материјали”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА