-50%

ДЕТСКА ЛАМБА ПРОТИВ КОМАРЦИ ВО ФОРМА НА ПЕЧУРКА

Original price was: 1,199.00 ден.Current price is: 599.00 ден.

Велат дека во просек еден комарец каснува и до 4 пати човек, кога тоа ќе го помножиме со бројот на комарци со кои можеме да стапиме во контакт секој ден и ќе земеме предвид дека истите тие каснувања можат да предизвикаат алергии, отоци и иритација на кожата, особено кај нашите најмали членови на семејствот па затоа не ни останува ништо друго освен да се запрашаме – како да ги заштитиме децата од каснувања?

Ви предлагаме светилка против комарци во форма на печурка која вашето дете ќе ја сака! 100% ЕКО.

ЛЕД сијалицата ја осветлува собата на вашето дете со својата топла светлина, а во исто време ги привлекува сите видови инсекти на пластичната решетка и тивко ги убива. Заштедата на енергија е многу голема при користење на оваа светилка, бидејќи троши само 0,8W на час!

Модерниот дизајн на светилката одлично се вклопува во детските соби и сите други простории во куќата.

Светилката не испушта мириси и не зрачи, совршено е безбедна за деца – 100% ЕКО!

Нарачајте ја вашата ламба против комарци сега и пружете му на вашето дете безбеден и мирен сон.

Погледнете и слични производи:

МАГИЧНА МРЕЖА ЗА ПРОТИВ КОМАРЦИ

УВ ЕЛЕКТРИЧНА ЛАМБА ПРОТИВ КОМАРЦИ

МИРИСЛИВА УКРАСНА СВЕЌА ВО ЧАША ПРОТИВ КОМАРЦИ И ИНСЕКТИ

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Велат дека во просек еден комарец каснува и до 4 пати човек, кога тоа ќе го помножиме со бројот на комарци со кои можеме да стапиме во контакт секој ден и ќе земеме предвид дека истите тие каснувања можат да предизвикаат алергии, отоци и иритација на кожата, особено кај нашите најмали членови на семејствот па затоа не ни останува ништо друго освен да се запрашаме – како да ги заштитиме децата од каснувања?

Ви предлагаме светилка против комарци во форма на печурка која вашето дете ќе ја сака! 100% ЕКО.

ЛЕД сијалицата ја осветлува собата на вашето дете со својата топла светлина, а во исто време ги привлекува сите видови инсекти на пластичната решетка и тивко ги убива. Заштедата на енергија е многу голема при користење на оваа светилка, бидејќи троши само 0,8W на час!

Модерниот дизајн на светилката одлично се вклопува во детските соби и сите други простории во куќата.

Светилката не испушта мириси и не зрачи, совршено е безбедна за деца – 100% ЕКО!

Нарачајте ја вашата ламба8 против комарци сега и пружете му на вашето дете безбеден и мирен сон.

Карактеристики на производот

– Светилка со LED сијалица за заштеда на енергија;

– Тивко, без мирис, без вкус, не зрачи – безбедно за деца и домашни миленици;

-Модерен дизајн;

-Лесен за користење;

-Загарантиран квалитет.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Boja

, ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ДЕТСКА ЛАМБА ПРОТИВ КОМАРЦИ ВО ФОРМА НА ПЕЧУРКА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие исто така би сакале…

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА