-50%

ДИГИТАЛНА КУЈНСКА ВАГА

Original price was: 899.00 ден.Current price is: 449.00 ден.

Ако одлучивте да започнете со вашата здрава исхрана денес или едноставно сакате да имате совршено точна вага која може да ви го олесни приготвувањето на секој оброк, нашата дигитална вага за кујна е дефинитивно вистинскиот избор за вас – зошто?

Ова е мала професионална вага, дизајнирана за да можете да ја користите во кујната, на работа или каде и да ви треба. Многу сопственици на помали продавници за храна се одлучуваат за оваа вага, токму поради тоа што е прецизна и лесна за употреба.

Отпорен на влага и прскање, може да ги измерите сите видови храна со дигитална вага. Голема тркалезна послужавник од нерѓосувачки челик, едноставно измијте ја по употреба и не грижете се – вагата ќе биде добра како нова по долги години користење!

Дигиталната кујнска вага работи на батерии, а модерниот дизајн овозможува практично и лесно користење.

Точното мерење дома никогаш не било полесно.

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Кујнска Дигитална вага

 

Често забораваме колку е важна здравата и квалитетна исхрана за нас и нашето семејство. Вистинскиот избор и количината на храна што ја јадеме се пресудни кога станува збор за здрава исхрана.

 

Ако одлучивте да започнете со вашата здрава исхрана денес или едноставно сакате да имате совршено точна Дигитална вага која може да ви го олесни приготвувањето на секој оброк, нашата Дигитална вага за кујна е дефинитивно вистинскиот избор за вас – зошто?

 

Ова е мала професионална Дигитална вага , дизајнирана за да можете да ја користите во кујната, на работа или каде и да ви треба. Многу сопственици на помали продавници за храна се одлучуваат за оваа вага, токму поради тоа што е прецизна и лесна за употреба.

Отпорен на влага и прскање, може да ги измерите сите видови храна со Дигитална вага. Голема тркалезна послужавник од нерѓосувачки челик, едноставно измијте ја по употреба и не грижете се – вагата ќе биде добра како нова по долги години користење!

Дигиталната кујнска вага работи на батерии, а модерниот дизајн овозможува практично и лесно користење.

Точното мерење дома никогаш не било полесно.

 

Карактеристики на производот:
 • Широк LCD екран каде што јасно може да се види измерената тежина;
 • Максимална тежина 7 кг;
 • Мерни единици – kg, g, l
 • Материјал – пластично куќиште, нерѓосувачки челик;
 • Боја – бела.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ДИГИТАЛНА КУЈНСКА ВАГА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА