-31%

Дигитално ласерско метро 3 во 1

Original price was: 1,299.00 ден.Current price is: 899.00 ден.

Ви претставуваме одличен производ со кој лесно и прецизно ќе ја измерите секоја должина, било да е права или заоблена. Мерачот 3 во 1 е иновативен начин за побрзо, полесно и поефикасно мерење!

Зошто овој метар е подобар од другите? Затоа што има не 1, туку 3 различни методи на мерење за да ви даде најточни резултати! При мерењето, повеќе нема да бидете ограничени со тенка метална лента која може да мери само рамни површини. Може да мери не само рамни површини, туку и заоблени површини и предмети со неправилна форма.

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Ви претставуваме одличен производ со кој лесно и прецизно ќе ја измерите секоја должина, било да е права или заоблена. Мерачот 3 во 1 е иновативен начин за побрзо, полесно и поефикасно мерење!

Зошто овој метар е подобар од другите? Затоа што има не 1, туку 3 различни методи на мерење за да ви даде најточни резултати! При мерењето, повеќе нема да бидете ограничени со тенка метална лента која може да мери само рамни површини. Може да мери не само рамни површини, туку и заоблени површини и предмети со неправилна форма.

 

 

За да го измерите растојанието, не треба да ја вадите лентата, туку користете го ласерот! Мерачот 3 во 1 има LED дисплеј кој јасно покажува прецизни резултати од мерењето, а мерењето не само на овој начин е попрецизно, туку и неспоредливо поедноставно и побрзо. Мерачот 3-во-1 е направен од силен, издржлив материјал, бидејќи е наменет не само за домашна употреба, туку и за употреба на градилиштето. Така, нема да морате да се грижите дали ќе се оштети толку лесно.

Овој метар ќе има исклучително позитивно влијание врз вашата продуктивност. Со него, нема да има отстапувања без оглед на површината за која станува збор и ќе имате многу повеќе време да се справите со вистинската работа на она што го правите.

Најпрецизниот мерач кој не само што мери рамни површини туку и заоблени. Многу издржлив и наменет не само за домашна употреба туку и за професионалци. Нема отстапувања со него – сè е видливо на екранот. Можете да изберете кој тип на мерење сакате – во метри или стапки, ласер или лента што нема да ви ги исече прстите.
Користи 4xAAA батерии (не се вклучени).

Само во продажбата на Tron Shop. Овој производ не е достапен во продавниците.

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Дигитално ласерско метро 3 во 1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА