-56%

Универзален додаток за насочување на воздухот за клима уреди

(2 Прегледи на корисник)

Original price was: 1,799.00 ден.Current price is: 799.00 ден.

Да ли сакате да уживате во климатизирана просторија без да водите грижа за вкочанет врат, главоболки и други проблеми предизвикани од клима уредите? Го имаме вистинското решение за Вас! Тука е нашиот Додаток за насочување на воздухот кој работи само за Вас! Ќе го насочи ладниот воздухот подалеку од Вас и ќе направи таква атмосфера, како воздухот природно да струи!

Нема потреба од мајстори, бушење и целодневна работа со комплицирани инсталации, лесно можете да го монтирате и да го извадите по потреба. Совршено за секој дом и за секое работно место.

Не ја пропуштајте шансата да си направите пријатен амбиент за уживање или работа- нарачајте и уверете се во она што Ви го нудиме!

Супер акција- 799 ден.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија

shutterstock_192277082             rejting

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Универзален Додаток за насочување на воздухот за клима уреди

Уживајте во свежиот воздух без проблеми, заштите се на најдобриот можен начин- со нашиот универзален Додаток за насочување на воздухот! Сами одредете во која насока ќе дува Вашата клима.

100% заштеда- 0% потрошена струја

Да ли сакате да уживате во климатизирана просторија без да водите грижа за вкочанет врат, главоболки и други проблеми предизвикани од клима уредите? Го имаме вистинското решение за Вас! Тука е нашиот Додаток за насочување на воздухот кој работи само за Вас! Ќе го насочи ладниот воздухот подалеку од Вас и ќе направи таква атмосфера, како воздухот природно да струи!

Овој фантастичен производ е универзален и може да се постави на било кој клима уред. Монтажата е едноставна, должината прилагодлива од 58 до 108 цм. Се прилагодува на Вашите потреби и гарантира удобност и уживање во било кое време од денот. Освен тоа, го филтрира воздухот.

Нема потреба од мајстори, бушење и целодневна работа со комплицирани инсталации, лесно можете да го монтирате и да го извадите по потреба. Совршено за секој дом и за секое работно место.

Додаток за насочување

Изработен од висококвалитетен материјал како PP+PS+PVC, овој Додаток за насочување на воздухот е лесен и едноставен за чистење. Квалитетот и долготрајноста се загарантирани. Одредете го аголот во кој сакате да дува климата и заштите се себе си и луѓето околу Вас од директен удар на ладен воздух во Вашето тело, кое може да претрпи страшни последици поради истиот!

ECO материјал, 100% нетоксичен!

Не ја пропуштајте шансата да си направите пријатен амбиент за уживање или работа- нарачајте и уверете се во она што Ви го нудиме!

Додаток за насочување на воздухот- идеален за дневна, спална, детска соба, како и за во канцеларија.

Додаток за насочување

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

2 прегледи за Универзален додаток за насочување на воздухот за клима уреди

 1. Магдалена

  Мрежата за комарци е добра и сам ја поставив лесно.
  Ви благодарам

 2. Магдалена

  Пренасочувачот е спас, сега можам широко да ја отворам климата и да не се грижам да ми дува во глава

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА