-59%

УНИВЕРЗАЛЕН РОТАЦИОНЕН ДОДАТОК ЗА ЧЕШМИ

Original price was: 1,099.00 ден.Current price is: 449.00 ден.


Испустот на вода од некои чешми е премногу силен, па прска од сите страни и често ни ја намокри облеката. Ова е иритирачко, особено во домаќинството. Тоа предизвикува лизгави подови и неуредна кујна. Избегнете го сето ова со користење на универзален додаток за ротирачка славина.

Ротирачки додаток за славина што ви овозможува да насочите млаз вода на која страна сакате, дури и исправено. Содржи дури 4 филтри. Има две опции за ослободување на воден млаз.

Одличен додаток за четкање и четкање заби.

Погоден за славини со навој од 24 мм

Овој филтер славина е исклучително лесен за користење и инсталирање.

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Додаток за чешми


Испуштањето на вода од некои чешми е премногу силно, па прска од сите страни и често знае да ни ја намокри облеката. Ова е иритирачки, особено во домаќинството. Тоа може предизвикува лизгави подови и неуредна кујна. Избегнете го сето ова со користење на универзален додаток за ротирачка славина. Ротирачки додаток за славина што ви овозможува да насочите млаз вода на која страна сакате, дури и исправено.
Одличен додаток за четкање и четкање заби.
Погоден за славини со навој од 24 мм

Карактеристики:

 

Ротирачки 360 степени

 • Ротирачката глава од 360 степени го олеснува вашето перење; можете да го свртите под прав агол за да го измиете лицето или да гаргарате.

Заштита од истекување

 • Дури и двојната заштита гарантира дека нема протекување по инсталацијата.

4 слоеви на филтрирање

 • Додаток за чешми опремен со четирислојни мрежи за филтрирање, за отстранување на нечистотиите и тврдите честички, правејќи ја водата почиста и поздрава.

Начини на двојно испуштање вода

 • Можете лесно да ги промените начините на испуштање на водата со вртење на главата на додатокот. Едниот е режимот на работа со благи меурчиња и против прскање, а другиот е режимот на работа на импулсниот туш, кој може брзо да ја исчисти нечистотијата.

Топ Квалитет

 • Квалитетниот и издржлив челик како и додатоците ABS гарантираат максимална издржливост и отпорност на овој филтер за славина.

Широка цел

 • Може да се користи во кујна, бања дома, градина, ресторан, хотел и многу повеќе.

 

Овој Додаток за чешми е исклучително лесен за користење и инсталирање. Материјал со врвен квалитет со елегантен и модерен изглед, што го прави погоден за повеќето стилови на кујни и бањи.

Спецификации:
 • Тип: Филтер за заштита од прскање
 • Боја: сребрена
 • Количина: 1 ЕЕЗ
 • Материјал: челик + ABS
 • Номинален притисок: 0,7 MPa
 • Работна температура: 0-60 ℃
 • Дијаметар на конец (надворешни заби): 24 mm
 • Нето тежина: 80гр

 

Додаток за чешми

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “УНИВЕРЗАЛЕН РОТАЦИОНЕН ДОДАТОК ЗА ЧЕШМИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие исто така би сакале…

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА