-50%

Дозер и држач за чаши за ракија, ликер, текила, коктел

Original price was: 799.00 ден.Current price is: 399.00 ден.

Организирате забава и подготовките се движат кон крајот, но имате чувство како нешто да недостасува?- Овој дозер ќе го комплетира совршенството во организацијата. Доаѓа во комплет со 6 чашки од 30мл. Совршен е за текила, шотови, ракија, ликер и др.

Достапна боја: Розова

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Дозер и држач за чаши

Имате пријатели кои сакаат шотови? Дали сакате да наполните неколку чаши одеднаш?


Држачот за чаши и Дозер со шест чаши ќе ви овозможат лесно да ги наполните сите чаши одеднаш со вашиот омилен пијалок по избор, а потоа да ги носите сите во едно! Полни повеќе чаши во исто време, ви заштедува време, спречува трошење или истурање. Кадрите добиваат совршена мерка секој пат, уреден и елегантен начин на истурање. Дозерот за алкохол е одличен за празници, прослави и домашни барови, исто така идеален за кафулиња, ресторани, хотели. Уживајте во слободното време дома или на забави.

Дозер

 

А еве како функционира: Ставете ги чашите под она што можеме да го опишеме само како виме 😉 и потоа истурете го алкохолот по ваш избор во садот погоре. Диспензерот го дистрибуира тоа течно злато на сите чаши долу и бум, тоа е тоа, веднаш имате шест шотови! Подигнете и земете носач, за да можете едноставно да го земете и да го носите одеднаш.

 

Дозер

Карактеристики:

Дозер за ракија, ликер, текила и други пијалоци.

Големина на дозер: 12,3×13,2см
ЕКО материјал

Големина на чаша:
Висина: 7,2 см
Дијаметар: 4,5 см
Капацитет: 30 ml

Дозер за шот и држач за чаши за ракија, ракија, ликер, текила, коктел…

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Дозер и држач за чаши за ракија, ликер, текила, коктел”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА