-50%

ДОЗЕР ЗА ПРЕХРАНБЕНИ НАМИРНИЦИ

Original price was: 1,199.00 ден.Current price is: 599.00 ден.

Шифра на производ: 134

Ако отсекогаш сте сакале да направите катче во вашата кујна за житарки, кикиритки, бадеми, бонбони и слична храна и да ги организирате така што ќе изгледаат како да сте во продавница за здрава храна, тогаш нашиот Дозер за намирници е идеалното решение за Вас!

Освен што со овој практичен производ можете да дозирате храна и секогаш да ја одредувате количината на порција, диспензерот има уникатен механизам на еднонасочна циркулација – што всушност го спречува преминувањето на инсектите и дополнително ја зачувува храната.

Најквалитетната пластика и вакумската обвивка од која е направен диспензерот го прават отпорен на влага, а храната во него останува долго време свежа. Покрај тоа, диспензерот е проѕирен, така што секогаш ќе можете да следите колку храна останува во него.

Заштедата на простор во кујната и добрата организација секако се некои од најважните ставки во секојдневното работење, кои овој диспензер дефинитивно ќе ги обезбеди.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Дозер за намирници

Ако отсекогаш сте сакале да направите катче во вашата кујна за житарки, кикиритки, бадеми, бонбони и слична храна и да ги организирате така што ќе изгледаат како да сте во продавница за здрава храна, тогаш нашиот Дозер за намирници е идеалното решение за вас!

Освен што со овој практичен производ можете да дозирате храна и секогаш да ја одредите количината на порција (која е идеална за сите оние кои се на диета или едноставно се грижат за исхраната и секогаш сакаат да знаат колку јаделе) , диспензерот има уникатен механизам за еднонасочна циркулација.го спречува преминувањето на инсектите и дополнително ја складира храната.

Дозер за намирници

Најквалитетната пластика и вакумската обвивка од која е направен диспензерот го прават отпорен на влага, а храната во него останува долго време свежа. Покрај тоа, диспензерот е проѕирен, така што секогаш ќе можете да следите колку храна останала во него и кога е време да го дополните со нова храна.

 

Заштедата на простор во кујната и добрата организација секако се некои од најважните ставки во секојдневното работење, кои овој диспензер дефинитивно ќе ги обезбеди. Едноставно залепете го на местото што го сакате и ќе се закачи на основата така што товарот не може да го помести, а притоа нема да зафаќа простор на полиците во кујната, давајќи му модерен изглед.

Со лесно притискање на копче, го стартувате уредот и ја контролирате количината на храна што сакате да ја користите.

Одржувањето на диспензерот дефинитивно нема да ви биде проблем. Само избришете го или измијте го и продолжете со секојдневна употреба, водоотпорен е и бара многу малку време за чистење.

Дозер за намирници

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ДОЗЕР ЗА ПРЕХРАНБЕНИ НАМИРНИЦИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА