-54%

ДОЗЕР ЗА САПУН СО СЕНЗОР

Original price was: 1,299.00 ден.Current price is: 599.00 ден.

Шифра на производ: 151

Магичен диспензер за течен сапун, кој има автоматски сензор за дозирање. Фантастичен хигиенски производ, кој треба да го има секоја куќа!

Можете да го користите и на работното место за чистење без да го допирате

Дозерот без раце е едноставен и лесен за употреба. Со помош на сензори, овој практичен уред секој пат ќе ја дозира потребната количина течност.

Старомодните сапуни шират нечистотија и бактерии, а истото се случува и со обичните диспензери кои треба да ги притиснете за да ги измиете рацете. Нарачајте го Magic Dispenser за течен сапун, кој можете да го користите и за шампон, средство за дезинфекција на раце или лосион и не грижете се!

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Дозер за сапун

 

Најпродаван Дозер за сапун во 2022 година – бесконтактен дозер за течен сапун со СЕНЗОР и батерија на полнење.

Магичен диспензер за течен сапун, кој има автоматски сензор за дозирање. Фантастичен хигиенски производ, кој треба да го има секоја куќа!

Можете да го користите и на работното место за чистење без да го допирате.

Дозерот без раце е едноставен и лесен за употреба. Со помош на сензори, овој практичен уред секој пат ќе ја дозира потребната количина течност.

Карактеристики:
 • Користи најсовремена технологија за детекција на движење
 • Секој пат дава идеална количина на течност за миење раце
 • Се користи за сите видови течни сапуни, лосиони, шампони, детергенти и средства за дезинфекција на раце
 • Придонесува за лесно нанесување на лосион за тело

Напојување: батерија на полнење

Старомодните сапуни шират нечистотија и бактерии, а истото се случува и со обичните диспензери кои треба да ги притиснете за да ги измиете рацете. Нарачајте го овој Дозер за сапун , кој можете да го користите и за шампон, средство за дезинфекција на раце или лосион и не грижете се! Само наполнете го со течност. Веќе не мора да пумпате и притискате повеќе пати, сега можете само да ги приближите рацете и тоа е тоа!

Автоматски диспензер за течен сапун со сензор

‼ ТЕЧНОСТА МОРА ДА СЕ РАЗРАДИ СО ВОДА ЗА ДА ИЗЛЕЗЕ ПЕНАТА. Ако е густ, нема да работи.

✅Хигиенски производ
✅Дозер за сапун кој се активира при движење
✅Брзо испуштање течност за 0,25 секунди
✅Тивка работа
✅IPX3 водоотпорен
✅Лесно полнење на садот
✅Може да се користат сите видови течности
✅Напојување преку USB кабел кој е дел од понудата, едно полнење може да работи долго време.

Дозер за сапун

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ДОЗЕР ЗА САПУН СО СЕНЗОР”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА