-57%

Дозер за паста и држач за четки

Original price was: 1,049.00 ден.Current price is: 449.00 ден.


Сега четките за заби на целото Ваше семејство може да стојат на едно место и тоа заедно со пастата. Апаратот има дозер за паста кој ќе Ви пушти баш толкава количина на паста колку што Ви е потребна за едно миење. Нарачајте и уверете се во практичноста на овој производ.

Ве очекуваме!

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Дозер и држач за четки и паста

 

 • Автоматски дозер за паста за заби со држач за четка
 • Материјал: пластика
 • Со еден допир  автоматски ја дава потребната количина на паста за заби.

Треба нежно да ја турнете четката во отворот на цедалката и пастата ќе се исцеди. Стиснете ја пастата на принцип на вакум.

Карактеристики:

 • Дозер и држач, многу уреден и лесен за употреба
 • Без размачкана паста
 • На задната страна на цедалката и држачот има 2 самолепливи ленти за монтирање (без дупчење на плочките)
 • Големина: 60 ​​x 60 x 130 mm
 • ЕКО материјал 100%
 • Многу лесен за одржување
 • Држачот е дизајниран за најмногу 5 четки.
 • Не се потребни батерии за да функционира уредот
 • Се поставува за 5 минути.
 • Добивате сет од се што ви треба да поставите.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Дозер за паста и држач за четки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА