-50%

ЧИСТАЧ НА ВЛАКНА ОД ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ

Original price was: 799.00 ден.Current price is: 399.00 ден.


Повеќенаменски микрофибер чистач на влакна од Домашни миленици FurWizard 3 во 1

Чисти 2 пати повеќе за помалку време

Основа за самочистење – само вметнете ја и отстранете ја четката, таа е подготвена за нова употреба.

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Чистач на влакна од Домашни миленици

Чисти 2 пати повеќе за помалку време

Основа за самочистење – само вметнете ја и отстранете ја четката, таа е подготвена за нова употреба


 Карактеристики:

* Екстра голема и двострана површина благодарение на што ќе исчистите 2 пати повеќе за пократко време
* Основа за самочистење – само вметнете ја четката и извадете ја и таа е подготвена за нова употреба
* Тајната лежи во илјадниците микро честички кои ја отстрануваат целата коса и грутки од површината
* Секогаш подготвен за употреба, секогаш чист!
* Можете да го користите на речиси сите површини


Магичен чистач на влакна од Домашни миленици

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЧИСТАЧ НА ВЛАКНА ОД ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА