-42%

Држач за кеси за ѓубре

Original price was: 599.00 ден.Current price is: 349.00 ден.

Доколку не знаете каде да ја ставите кесата за ѓубре, револуционерниот држач за отпадоци ќе ви го олесни изборот!

Практичен и удобен изум за поставување кеси за ѓубре кој ќе ви овозможи да ги сместите во фиоки, кујнски елементи, кабинети, на едноставен и удобен начин.

Потребно е само да го инсталирате Држачот за отпадоци на работ на фиока, кабинет, врата од кујнски елемент итн. (приближно макс. 2 см)

Купувајте паметно – само во продажбата на Tron Shop. Овој производ не е достапен во продавниците.

Акција 349 денари само за првите 50 купувачи.

МОЖЕ ДА ВЕ ИНТЕРЕСИРА:

ВИСЕЧКА ПРЕКЛОПНА КОРПА ЗА ОТПАДОЦИ

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Доколку не знаете каде да ја ставите кесата за ѓубре, револуционерниот држач за отпадоци ќе ви го олесни изборот!

Практичен и удобен изум за поставување кеси за ѓубре кој ќе ви овозможи да ги сместите во фиоки, кујнски елементи, кабинети, на едноставен и удобен начин.

Потребно е само да го инсталирате Држачот за отпадоци на работ на фиока, кабинет, врата од кујнски елемент итн. (приближно макс. 2 см)

Купувајте паметно – само во продажбата на Tron Shop. Овој производ не е достапен во продавниците.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Држач за кеси за ѓубре”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА