-58%

ДРЖАЧ ЗА САПУН ИЛИ СУНЃЕР ВО ФОРМА НА ЛИСТ

Original price was: 599.00 ден.Current price is: 249.00 ден.


Заборавете на влажниот сапун кој постојано се лизга и паѓа од решетката. Пробајте нов, практичен диспензер за сапун во облик на лист!

Овој држач се разликува од обичниот токму поради неговиот уникатен дизајн во облик на лист, кој овозможува водата природно да тече директно во мијалникот или мијалникот, оставајќи го сапунот сув цело време.

Држачот што доаѓа се едноставно залепен со 3 основни стапала, што му дава стабилност на држачот и не дозволува сапунот да се лизга.

Покрај тоа што е многу убав украс за бања или кујна, во овој држач можете да ставите и сунѓери, четкички за заби, паста за заби и многу повеќе.

Вашиот мијалник ќе биде чист и уреден, а сапунот кој нема да акумулира бактерии ќе биде многу подолг.

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Држач за сапун

Заборавете на влажниот сапун кој постојано се лизга и паѓа од решетката. Пробајте нов, практичен Држач за сапун во форма на лист и решете ги секојдневните проблеми што ги имате додека ги миете рацете.
Овој Држач за сапун се разликува од обичниот токму поради неговиот уникатен дизајн во облик на лист, кој овозможува водата природно да тече директно во мијалникот или мијалникот, оставајќи го сапунот сув цело време.

Држачот што доаѓа со овој држач е едноставно залепен со 3 основни стапала, што не му дава стабилност на држачот и не дозволува сапунот да се лизга.

Покрај тоа што е многу убав украс за бања или кујна, во овој држач можете да ставите и сунѓери, четкички за заби, паста за заби и многу повеќе.

Вашиот мијалник ќе биде чист и уреден, а сапунот кој нема да акумулира бактерии ќе биде многу подолг.

Овој Држач за сапун  е комбинација на модерен дизајн и функционалност што се грижи за вашето здравје на прво место!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ДРЖАЧ ЗА САПУН ИЛИ СУНЃЕР ВО ФОРМА НА ЛИСТ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА