-63%

3 ВО 1 ЕЛЕКТРИЧЕН ПЕПЕЛНИК СО ФИЛТЕР И ОСВЕЖУВАЧ НА ВОЗДУХОТ

Original price was: 1,999.00 ден.Current price is: 749.00 ден.

Готово е со загушливи простории, задимени и нечисти завеси и алишта од цигари. Сега можете да вдишувате чист воздух и покрај тоа што пушите!

Мултифункционален производ кој не е само обичен пепелник, туку и филтер за успешно собирање на чадот и ублажување на миризбата, спречува да се вдишува пасивниот дим. Совршен дизајн идеален за во соба, канцеларија, автомобил, кафуле, хотел, ресторан…

Работи на 2 АА батерии кои не се вклучени во пакувањето.

Автоматски се исклучува после 5 минути.

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Електричен пепелник со филтер и освежувач на воздухот

Заборавете на нечистотоијата на облеката и задимените завеси, како и на загушливата просторија во која што престојувате. Обезбедете си чис воздух за вдишување и покрај тоа што пушите цигари.

Мултифункционален Електричен пепелник кој не е само обичен пепелник, туку е и филтер кој успешно го собира димот од цигарите и на тој начин спречува антипушачите да вдишуваат чад.

Идеален за во соба, автомобил, канцеларија, кафуле, ресторан, хотел…

Електричен пепелник

Напојување: Работи на 2 АА батерии кои не се вклучени во пакувањето. Автоматски се исклучува после 5 минути, заради заштеда на батериите.

Лесно за чистење: Долниот и горниот дел на овој Електричен пепелник се раздвојуваат што го прави многу лесен за чистење. Дополнително олеснување е што филтерот од памук со негативни јони ањон кој апсорбира катран.

Издржлив материјал: Електричен пепелник изработен од цврст ABS материјал против пламен и против корозија.

Електричен пепелник

Карактеристики и спецификации:

 • Напон: 3V
 • Напојување: 2АА батерии
 • Автоматски се исклучува после 5 минути
 • Димензии: 13 x 13 x 7 цм
 • Материјал: ПВЦ отпорно на оган и висока температура + стаклена волна
 • Ги филтрира штетните супстанци и ги вшмукува 360 степени околу него, го собира чадот
 • Во пепелникот можете да ставите ароматични таблети, па да служи и како освежувач на воздухот
 • Работи тивко и ја намалува миризбата од цигари

3 во 1 Електричен пепелник со филтер и освежувач на воздухот

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “3 ВО 1 ЕЛЕКТРИЧЕН ПЕПЕЛНИК СО ФИЛТЕР И ОСВЕЖУВАЧ НА ВОЗДУХОТ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА