-50%

Ротирачки електричен прашко Spin Duster

649.00 ден799.00 ден


Spin Duster е револуционерен Електричен прашко кој овозможува брзо, лесно и забавно чистење на правот. Не можете ниту да замислите колку чистењето може да биде интересно! Вистински магнет за правот. Со елегантен дизајн е и темелно ја чисти секоја површина и објект, без разлика на формата и пристапноста. Не постои место кај што овој Електричен прашко не може да помине… И не само за дома, со него можете да го исчистите и  Вашиот автомобил. Во ќошињата, зад плакарите, под креветот..

 

 

 

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Ротирачки Електричен прашко Spin Duster


Spin Duster е револуционерен Електричен прашко кој овозможува брзо, лесно и забавно чистење на правот. Не можете ниту да замислите колку чистењето може да биде интересно! Вистински магнет за правот. Со елегантен дизајн е и темелно ја чисти секоја површина и објект, без разлика на формата и пристапноста. Не постои место кај што овој Електричен прашко не може да помине… И не само за дома, со него можете да го исчистите и  Вашиот автомобил. Во ќошињата, зад плакарите, под креветот…

 • ЕКО материјал
 • Пакувањето содржи 2 четки и 2 шипки (за продолжување на рачката до 40цм)
 • Може да работи на полнење или на 4 АА батерии кои не се вклучени во пакувањето

Ротирачки Електричен прашко Spin Duster

Модел

На батерии, На полнење

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ротирачки електричен прашко Spin Duster”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА