-55%

ЕПИЛАТОР СО КРИСТАЛИ ЗА ПРИРОДНО И БЕЗБОЛНО ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА

(1 Преглед на корисник)

Original price was: 999.00 ден.Current price is: 449.00 ден.

Кажете им збогум засекогаш на традиционалните методи на депилација, заборавете на враснати влакна, на жилети, пликови, иритациј на кожата и на болната депилација воопшто. Ви го претставуваме овој природен Епилатор со кристали за потполно безболно отстранување на влакната и изедначување на тенот. Уживајте во своето тело, кожата секогаш нека Ви биде нежна и мека!

За неколку минути-само со триење, ќе успеете да ги отсраните влакната и тоа да го правите со уживање во својот дом, наместо да плаќате скапи козметички салони.

Нарачајте Епилатор со кристали и бидете спремни за летото што ни доаѓа.

Голема акција- само 499 ден.

Можеби ќе ви се допадне и овој производ

Природен спреј за безболна депилација

shutterstock_192277082             rejting

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Епилатор со кристали за безболно и природно отстранување на влакна

 

Кажете им збогум засекогаш на традиционалните методи на депилација, заборавете на враснати влакна, на жилети, пликови, иритациј на кожата и на болната депилација воопшто. Ви го претставуваме овој природен Епилатор со кристали за потполно безболно отстранување на влакната и изедначување на тенот. Уживајте во своето тело, кожата секогаш нека Ви биде нежна и мека!

За неколку минути-само со триење, ќе успеете да ги отсраните влакната и тоа да го правите со уживање во својот дом, наместо да плаќате скапи козметички салони.

Нарачајте Епилатор со кристали и бидете спремни за летото што ни доаѓа.

Епилатор со кристали

Висок квалитет: Направен е од кристали и ABS материјал, површината е мазна, производот безбеден, ECO материјал, 100% природен.

Примена: Погоден е за целото тело. Раце, нозе, пазуви, грб, гради, бикини зоната итн. Нови влакна излегуваат после 3 недели.

Пренослив: Мал и компактен Епилатор со кристали, лесно пренослив, можете да го носите насекаде со себе, не зазема многу простор па можете да го сместите во било која од Вашите чанти. Совршено нешто и за подарок. Лесно се чисти, доволно е само да го измиете со вода.

Начин на употреба:

 1. Исплакнете ја кожата т.е. местото што ќе го депилирате со топла вода
 2. Нека се засуши, ама не целосно
 3. Поставете го епилаторот на саканото место и нежно притискајте и тријте во круг
 4. Повторувајте ја постапката додека не ги отсраните сите влакна
 5. Повторно измијте ја кожата
 6. Исчистете го епилаторот за да биде спремен за друг пат

Епилатор со кристали

Спецификации:

 • Димензии:10,5 x 6 x 2,5 цм
 • Материјал: Кристали и ABS пластика, отпорна
 • Во пакување доаѓа само еден Епилатор со кристали

Епилатор со кристали

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram

Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

 

 

 

1 преглед за ЕПИЛАТОР СО КРИСТАЛИ ЗА ПРИРОДНО И БЕЗБОЛНО ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА

 1. Ангела

  Прво ме скокоткаше, потоа се навикнав кога научив да го користам. 100% ефикасен производ

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА