-34%

Етерично масло од лаванда смирувачка ароматерапија за спиење

Original price was: 649.00 ден.Current price is: 429.00 ден.

Опуштете се до максимум со ова есенцијално масло за мирен сон, направено со смирувачка лаванда. Тоа ви помага добро да заспиете и да имате добар и долг сон.

Тоа е целосно природен производ, базиран на 100% органски одгледана лаванда и камилица.Без адитиви.

Земја на потекло: Велика Британија

Голем попуст – 429 денари

shutterstock_192277082                              rejting

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Етерично масло од лаванда смирувачка ароматерапија за спиење

Опуштете се до максимум со ова есенцијално масло за мирен сон, направено со смирувачка лаванда. Тоа ви помага добро да заспиете и да имате добар и долг сон.

Тоа е целосно природен производ, базиран на 100% органски одгледана лаванда и камилица.

Идеален подарок

Можете да го користите маслото на многу начини. Ставете ги во разни испарувачи, можете да ги испуштите на постелнината или на перницата пред спиење, неколку капки во сауна ќе ви донесат несекојдневно задоволство…


Етерично масло од лаванда смирувачка ароматерапија за спиење.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram

Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Етерично масло од лаванда смирувачка ароматерапија за спиење”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА