-44%

ТРОЈНА ЗАШТИТА ОД ПРОВЕВ ТОПЛИНА ИЛИ ЛАДНО

Original price was: 799.00 ден.Current price is: 449.00 ден.

Шифра на производ: 189

Дали провевот што доаѓа од вратите и прозорците постојано ве тера да го зголемувате греењето?

Ви претставуваме нова, неверојатна Заштита од промаја со двоен провев, двоен изолатор кој гарантирано го запечатува речиси секој отвор на вратите, прозорците и секој тип на подлога: паркет, бетон, плочки, ламинат, линолеум, така што студениот воздух не може да навлезе!

Се монтира многу брзо и лесно, се подвлекува под вратите или прозорците и едноставно се лизга по сите мазни површини.

Запрете го протокот на воздух под вратата и заштедете пари на сметката за струја. Заштитникот со двоен нацрт е изработен од ткаенина што може да се пере и е отпорен на кинење.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Заштита од промаја

 

Дали провевот што доаѓа од вратите и прозорците постојано ве тера да го зголемувате греењето?

Ви претставуваме нова, неверојатна Заштита од промаја со двоен провев, двоен изолатор кој гарантирано го запечатува речиси секој отвор на вратите, прозорците и секој тип на подлога: паркет, бетон, плочки, ламинат, линолеум, така што студениот воздух не може да навлезе!

Се монтира многу брзо и лесно, се подвлекува под вратите или прозорците и едноставно се лизга по сите мазни површини.

 

Запрете го протокот на воздух под вратата и заштедете пари на сметката за струја. Заштитникот со двоен нацрт е изработен од ткаенина што може да се пере и е отпорен на кинење.

Карактеристики:
 • Многу е лесно да се постави,
 • Се прилагодува на сите врати и прозорци, само ставете го под вратата и затворете ја,
 • Малку се движи заедно со вратата,
 • Мек и флексибилен, со два крака, целосно го блокира протокот на воздух,
 • За врати и прозорци со ширина од најмалку 90 cm,
 • Само за врати без прагови,
 • ЕКО материјал.

 

Трајно запирајте ги провевките од вратите и прозорците со двојна Заштита од промаја!

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ТРОЈНА ЗАШТИТА ОД ПРОВЕВ ТОПЛИНА ИЛИ ЛАДНО”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА