-50%

Појас за правилно држење на рамената, ‘рбетот и грбот

(1 Преглед на корисник)

Original price was: 999.00 ден.Current price is: 499.00 ден.

Заборавете на погрешното држење на телото и болката во грбот!  Овој појас ефикасно ги исправа рамената и спречува болка во пределот на вратот, рамената, карлицата и грбот, предизвикана од неправилно држење на телото.
Идеална и дискретна употреба кога седите неколку часа во канцеларија или училиште, пред компјутер, за време на вежбање или во стоечка положба.

 

 

 

 

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Појас за правилно држање на рамената, ‘рбетот и грбот За сите возрасти

 

Заборавете на погрешното држење на телото и болката во грбот! Со овој појас децата ќе имаат правилен развој на целото тело. И не само децата, појасот е За сите возрасти! Со коректорот, ќе останете исправени и ќе се чувствувате подобро. Ефикасно ги исправа рамената и спречува болка во пределот на вратот, рамената, карлицата и грбот, предизвикана од неправилно држење на телото.
Идеална и дискретна употреба кога седите неколку часа во канцеларија или училиште, пред компјутер, за време на вежбање или во стоечка положба.

Носете го првата недела секој ден по 10-20 минути, а потоа постепено продолжете го времето на носење. Грбот и рамената полека ќе се прилагодат и ќе ја изградите мускулната меморија за вистинската позиција.

Карактеристики:

 • Материјал: неопрен, ткаенина
 • Го подобрува држењето на телото во горниот дел на ‘рбетот и рамената
 • Невидлив под облеката
 • Стандардна големина
 • Боја: црна
 • Eко материјал
 • Unisex
 • За сите возрасти

Лесно прилагодување, благодарение на дизајнот на двојни ленти.

Напомена: Перете го појасот рачно, во ладна вода.

 

 

1 преглед за Појас за правилно држење на рамената, ‘рбетот и грбот

 1. Наташа

  Добар е. Го носам постојано, и дома и на училиште

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА