-35%

Wifi ротирачка паметна камера за видео надзор

Original price was: 4,599.00 ден.Current price is: 2,999.00 ден.

Лесно поврзување со телефонот!
Совршена камера за да ги реши сите ваши проблеми со безбедноста и надзорот!

– Погоден за внатрешна или надворешна употреба.
– Спречете кражба, грабеж и вандализам во вашиот дом или бизнис.
– Може да се користи внатре и надвор, за домови, продавници, рекламирање, гаражи.
– Вграден микрофон и звучник за двонасочен домофон, за да се слушаме, совршени за грижа за вас и вашите постари лица.

Само во продажба на Tron Shop. Овој производ не е достапен во продавниците.

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Камера за видео надзор

 

WiFi камера 2,0 мегапиксели 1080p Full HD.

Апликација:
–Камера за видео надзор- Погодна за внатрешна или надворешна употреба.
– Спречете кражба, грабеж и вандализам во вашиот дом или бизнис.
– Може да се користи внатре и надвор, за домови, продавници, рекламирање, гаражи.
– Вграден микрофон и звучник за двонасочен домофон, за да се слушаме, совршени за грижа за вас и вашите постари лица.

 

IP камера-Wifi паметна камера Ротирачка за видео надзор
Поддржува AP дистрибутивна мрежа

Карактеристики:
– Поддршка за патролирање A-B, претходно поставена патролна рута,
-Ниво на поддршка за ротација 320 ° 30 ° – 90 ° 30 ° P2P,
– растојанието помеѓу камерата и wifi рутерот без пречки е 100 метри.
-Вградена функција за микрофон и звучник со висока фреквенција
– Технологија за поништување на ехо и потиснување на бучава
-двонасочна аудио комуникација
-IR диоди за ноќно гледање до 50m

Опис:-Ефективни пиксели: 1920×1080 објектив со фиксен фокус:
– Објектив 3,6 мм
-Режим за ноќно гледање: инфрацрвена, целосна боја, паметна ноќна визија
-Опсег на ротација: 320 ° хоризонтална, 90 ° вертикална
-Видео кодирање: H.265
– Стапка на слики на видео: 20 fps
– Напојување: DC12V / 2A
-Режим на снимање: рачно снимање / снимање со тајмер / снимање аларм
-Видео контрола: SD-картичка макс (128GB) / мобилен / компјутер / NVR Ниво на заштита: IP66 ВОДООТПОРНА Камера за видео надзор
-Работна температура: -20 ° C ~ +65 ° C

Комплетот вклучува:
– Камера
– Адаптер за напојување
– Комплет за склопување
– Упатство за корисникот

Камера за видео надзор

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram

Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Wifi ротирачка паметна камера за видео надзор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА