-50%

Керамичка четка за пеглање на косата

(1 Преглед на корисник)

Original price was: 1,499.00 ден.Current price is: 749.00 ден.

Сега и највитканата коса може да се исправи за миг, со оваа керамичка четка која делува како преса. Единствената разлика е што не ја гори и оштетува косата. Влакната ќе Ви останат цврсти и здрави, а Вие ќе имате фризура како штотуку да сте излегле од фенирање во фризерски салон!

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Керамичка четка за пеглање на косата

 

Новата Керамичка четка за пеглање коса е комбинација од пеглање на коса и нежен стил.
Четката е погодна за сите типови и должини на коса. Делува рамномерно на целата должина на косата, без да ја оштети косата. Исправете ја и исчешлајте ја косата за една минута со оваа Керамичка четка.

Дали сте уморни од чешлање на заплеткана коса? Сакате да ја исправите косата, но свесни сте дека пресите за исправување коса значително ги оштетуваат скалпот и косата? Со керамичката четка за зацрвстување чешлањето е многу пријатно, а вашата коса изгледа како штотуку да сте излегле од фризерски салон!

Оваа неверојатна Керамичка четка за зацврстување на косата ја комбинира моќта на четката за зацрвстувањето на косата со нежен стил, давајќи ви права коса за само неколку минути.

– Се загрева до идеалната температура за исправување
– Обезбедува брзо и безболно обликување
– Не ја оштетува косата

Четката ја крева косата во коренот за да ја загрее и исправи секоја коса. Тајната е во погустиот распоред на забите кои ја креваат косата во коренот и на тој начин ја загреваат секоја коса, без да ја оштетат или изгорат косата. Едноставно, брзо и ефикасно: резултатот е права, здрава и свилена коса полна со волумен. Четката едноставно е погодна за сите типови и должини на коса, и за само еден момент може да се исправи и најкадравата коса! Четката се користи на сува коса!

Сега, за само неколку минути, можете да се потстрижете како да сте се вратиле од фризерски салон – брзо и лесно и во удобноста на вашиот дом. Зацрвстувањето на косата стана лесно како и чешлањето!

Сигурни сме дека ќе бидете воодушевени по првата употреба! Четката е исклучително лесна за употреба. Доволно е да се загрее до одредена температура, што може да се види на LCD екранот, и можете да започнете со стилизирање. Четката сама ќе се исклучи по 60 минути. Максималната температура што ја достигнува е 230 ° С.

 Карактеристики:

 • За само неколку минути, фризура како од салон
 • 3Д керамичките заби на четката нежно ја исправаат косата
 • Се користи исклучиво за сува коса
 • Одлично за сите типови и должини на коса
 • Прилагодлива температура – до 230 ° C
 • LCD дисплеј за прикажување на температурата
 • Одлично за патување

ЌЕРАМИЧКА ЧЕТКА ЗА ПЕГЛАЊЕ КОСА

1 преглед за Керамичка четка за пеглање на косата

 1. Христина

  Не е лоша за тие пари. Брзо ја исправа косата

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА