-50%

БЕЖИЧЕН КЕРАМИЧКИ АПАРАТ ЗА ВИТКАЊЕ НА КОСАТА

Original price was: 2,999.00 ден.Current price is: 1,499.00 ден.

Не ви е потребна некоја посебна вештина за да направите чудо од Вашата коса, совршена фризура и локни од соништата. Потребен Ви е само овој Керамички апарат со кој многу брзо ќе го постигнете саканиот ефект!

Со голем капацитет на батеријата од  5000mAh, овој апарат може да работи 70 минути без престан. Не мора да губите време да барате кабел за да го наполните, бидејќи се што треба Ви доаѓа во комплет со овој Керамички апарат.

Дизајниран за дами со секаква фризура. Долга, кратка, густа, ретка или оштетена коса, сега можете да го редефинирате својот стил во само неколку потези. Има 6 температури (150-160-170-180-190-200 ℃) и 11 подесувања за време (8- 18S) по Ваш избор.

Акција: 1499 ден.

ФИГАРО ОД МАРКАТА „НОВА„

ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА ОВАА 4 ВО 1 РОТО ЧЕТКА

premium-high-quality-golden-badge-vector-6251675rejting4,9

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Бежичен Керамички апарат за виткање на косата

 

Не ви е потребна некоја посебна вештина за да направите чудо од Вашата коса, совршена фризура и локни од соништата. Потребен Ви е само овој Керамички апарат со кој многу брзо ќе го постигнете саканиот ефект!

Бежичен ротирачки Керамички апарат за виткање на косата- ефикасен и единствен, со совршен дизајн и автоматска ротација наназад за да се избегнат проблеми со косата во случај да Ви е заплеткана. Лесно пренослив апарат- совршен за оние кои сакаат да патуваат.

Керамички апарат

Со голем капацитет на батеријата од  5000mAh, овој апарат може да работи 70 минути без престан. Не мора да губите време да барате кабел за да го наполните, бидејќи се што треба Ви доаѓа во комплет со овој Керамички апарат.

Дизајниран за дами со секаква фризура. Долга, кратка, густа, ретка или оштетена коса, сега можете да го редефинирате својот стил во само неколку потези. Има 6 температури (150-160-170-180-190-200 ℃) и 11 подесувања за време (8- 18S) по Ваш избор. Виткачот е обложен со керамички премаз, турмалин кој помага во впивање на влагата на Вашата коса и ја штити кожата, обезбедувајќи Ви здраво и безбедно да ја завршите Вашата фризура, која не се сомневајте- ќе издржи цел ден па и повеќе.

Керамички апарат

Бежичен автоматски виткач, со само еден клик:  Бежичен, нема да Ви сметаат неуредни и завиткани кабли, со самото тоа е и пренослив па Вашата фризура можете да ја направите било кога и било каде.

Интелигентен виткач: Inteligentni uvijač: Овој Керамички апарат има развиено паметен сензорски чип кој овозможува стапчето за виткање автоматски да се исклучи ако ставите премногу коса или ако не е поставена како што треба! На тој начин избегнувате оштетување и безпотребно горење на косата. Исто така автоматски се исклучува ако 10 минути не го користите.

Карактеристики:

 • In 5V
 • Out 5V
 • Power rating: 34W
 • Ceel Capacity: 3,5V 5mAh
 • Материјал: Керамика
 • Материјал на самиот виткач: Термалин
 • Батерија на напојување
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “БЕЖИЧЕН КЕРАМИЧКИ АПАРАТ ЗА ВИТКАЊЕ НА КОСАТА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА