-42%

КОЗМЕТИЧКИ НЕСЕСЕР ЗА ПАТУВАЊЕ

Original price was: 1,299.00 ден.Current price is: 749.00 ден.


Одличен дизајн, многу корисна работа кога одите на патување, лесно можете да спакувате сè што ви треба од работите кои секогаш ќе ви бидат при рака.

Ова е Козметички несесер за патување со метална рачка, еколошки ткаенини, удобен и пренослива, огноотпорна – отпорен на гребаници и триење, исто така водоотпорен.

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Козметички несесер за патување

Едноставен и елегантен дизајн, извонредна комбинација на бои.
Има една голема преграда, неколку мрежести џебови.

Одличен дизајн, многу корисна работа кога одите на патување, лесно можете да спакувате сè што ви треба од работите кои секогаш ќе ви бидат при рака.

Козметички несесер

Овoj Козметички несесер за патување шминка со метална рачка, еколошки ткаенини, удобен и пренослив, водоотпорен и огноотпорен на гребнатини и триење, дизајн на коскено тркало, дезодорирање и анти – мирис.

Комплетот е изработен од квалитетни водоотпорни материјали.

Компатибилен и доаѓа со кука, што значи дека можете да го складирате без да зафаќате премногу простор.

Козметички несесер за патување

 

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “КОЗМЕТИЧКИ НЕСЕСЕР ЗА ПАТУВАЊЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА