-40%

Комплет за обликување на веѓите шаблони и печат

Original price was: 999.00 ден.Current price is: 599.00 ден.


СОЗДАДЕТЕ ГИ СОВРШЕНИ ВЕЃИ ОД ВАШИТЕ СОНИШТА ЗА САМО 10 СЕКУНДИ
Никогаш повеќе не грижете се да ги размачкате веѓите, без разлика дали се убаво негувани, сега можете да го решите со целосно водоотпорна пудра и врвни шаблони за обликување.
Во овој сет добивате апликатор во форма на подлога, пудра за веѓи, како и шаблони за исцртување на саканата форма. Ефектот што го постигнувате е многу суптилен, но сепак воодушевувачки! Пудрата е целосно трајна и може да трае во текот на целиот ден, без дополнително нанесување или ретуширање.

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

ИЗГЛЕДА 100% ПРИРОДНО
Се користат природни и најквалитетни состојки за шминка кои многу добро се спојуваат за да создадат убав и нежен изглед!

Заштедете време и пари
Сега заборавете на скапите третмани, бидејќи можете целосно сами да постигнете неверојатни веѓи: многу брзо, квалитетно и професионално!

Нема алергија на кожата
Производот е 100% дерматолошки тестиран и не остава никакви дамки, траги или алергии! Исклучително е погоден за многу чувствителна кожа на лицето.

Идеален подарок
Доколку ви треба идеален подарок за секоја дама, овој производ е совршен избор.

Во само неколку чекори
Изберете го соодветниот шаблон и ставете го, а потоа намачкајте го апликаторот во пудрата, а потоа лесно нанесете по шаблонот – и тоа е тоа! Потребни се само неколку секунди за да го добиете фантастичниот изглед на веѓите за кој отсекогаш сте сонувале!

Без утрински стрес
Заборавете на утринските неволји со долгорочно негување на веѓите! Спијте неколку минути подолго, бидејќи сега вашите веѓи ќе потраат неколку моменти и ќе изгледаат како да сте ги правеле во салон.

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Комплет за обликување на веѓите шаблони и печат”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА