-67%

КОСКА ЗА ЧИСТЕЊЕ ЗАБИ (ЗА КУЧИЊА)

Original price was: 899.00 ден.Current price is: 299.00 ден.


Стоматолошка хигиена за кучиња
Дали вашето куче има соодветна хигиена на забите?

Сега има едноставен начин вашето куче да добие четка за заби. Четката за џвакање е четка за заби што ги чисти забите сама по себе. Колку повеќе кучето игра со коската, толку забите ќе му бидат почисти!

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Коска за кучиња

 

Коска за чистење заби, најдобриот избор за хигиена на вашето домашно милениче.

Стоматолошка хигиена за кучиња

Дали вашето куче има соодветна хигиена на забите?

Сега има едноставен начин вашето куче да добие четка за заби. Четката за џвакање е всушност четка за заби што ги чисти забите сама по себе. Колку повеќе кучето игра со коската, толку забите ќе му бидат почисти!

Изгледа како играчка

Гумената Коска за кучиња  изгледа како обична играчка, но е четка што му помага на вашето милениче да има почисти заби. Колку повеќе кучето џвака, толку забите ќе му се почисти!

За било која раса на кучиња

Chewbrush е дизајниран за кучиња од сите големини. Тоа е безбедна играчка за домашни миленици и е совршена за сите кучиња, без оглед на големината и возраста.

Лесно се чисти

Кога треба да се исчисти, едноставно ставете ја во машина за миење садови! Можете лесно да ја измиете и рачно !

Принцип на работа

Четката работи на три начини за чистење на забите на вашето куче. Прво, додека вашето куче џвака, внатрешното јадро нежно ги мие забите. Како што забите влегуваат во стратешки поставените отвори, Chewbrush ги отстранува забниот камен и насобраната плака. Потоа, мали гумени прамени од надворешната страна на коската нежно ги масираат непцата за да ја подобри циркулацијата.


Четка за заби за кучиња број 1 !

Карактеристики на производот:
 • Димензии: 25см;
 • Тежина: 130 грама;
 • Еко материјал;
 • Лесно се чисти;
 • Не ги оштетува забите и непцата.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “КОСКА ЗА ЧИСТЕЊЕ ЗАБИ (ЗА КУЧИЊА)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА