-61%

КУТИЈА ЗА ОБУВКИ

Original price was: 899.00 ден.Current price is: 349.00 ден.

Шифра на производ: 115

Го претвора празниот простор во одличен простор за складирање. Држи 12 пара чевли.

Ако сакате да купувате чевли, тогаш знаете дека е тешко да се најде простор за нив.

Ова е едноставно решение за организирање и заштита на вашите чевли.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Кутија за обувки

 

Кутија за обувки што заштедува простор.

Го претвора празниот простор во одличен простор за складирање. Држи 12 пара чевли. Ако сакате да купувате чевли, тогаш знаете дека е тешко да се најде простор за нив. Оваа  Кутија за обувки е едноставно решение за организирање и заштита на вашите чевли.

Изработена е од најквалитетни материјали за дишење и е дизајниран да складира 12 пара чевли под креветот или во плакарот, секаде каде што е потребно за дополнително складирање на стоката. Одличен е и за детски и студентски соби.

Најдобро од сè, овој организатор може да се користи за складирање на чорапи, ремени, детски играчки и други додатоци, држејќи ги при рака и правејќи ги да изгледаат убаво.

Нема повеќе да барате правливи кутии, сега можете да ги заштитите и избирате и повеќе од едноставно да ги ставате сите ваши чевли и додатоци.

Кутија за обувки
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “КУТИЈА ЗА ОБУВКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА