-50%

Соларен куќен број и лед светилка

Original price was: 1,499.00 ден.Current price is: 749.00 ден.

Направете го вашиот дом ултра практичен со светилка со соларен панел што има идеално осветлување. Заедно со светилката добивате и самолепливи налепници-броеви за нумерирање на куќата, кои едноставно се залепени на светилката.

Има модерен дизајн и совршено се вклопува во секоја надворешност, притоа екстремно заштедува електрична енергија во согласност со најновите светски еко стандарди. Многу е лесен за инсталирање и останува поставен без оглед на временските услови надвор.

Може да Ве интересира

Пловечка соларна фонтана

ГОЛЕМ СОЛАРЕН ЛЕД РЕФЛЕКТОР СО СЕНЗОР

СОЛАРЕН РЕФЛЕКТОР – БЕЗ ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА (НА СЕНЗОР)

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Соларен Куќен број

 

Направете го вашиот дом ултра практичен со светилка со соларен панел што има идеално осветлување. Заедно со светилката добивате и самолепливи налепници-броеви за нумерирање на куќата, кои едноставно се залепени на светилката.

Има модерен дизајн и совршено се вклопува во секоја надворешност, притоа екстремно заштедува електрична енергија во согласност со најновите светски еко стандарди. Многу е лесен за инсталирање и останува поставен без оглед на временските услови надвор.

 

Куќен број

Оваа светилка има вграден соларен систем кој се полни со сончева енергија во текот на денот, а ви овозможува постојано осветлување во текот на вечерта.

Економично решение за вашиот двор!
Загарантиран квалитет

Нема лепење и повторно монтирање, ќе стои цврсто, по монтажата и нема да остави трајни траги на местото на лепење.

Куќен број отпорен на временски услови

Непречено функционирање на оваа светилка е можно дури и при лоши временски услови. Не плашете се од обилни дождови, снег и ветер.

USB полнење
Покрај соларниот панел, има дури и приклучок за USB полнач, за да можете да ја полните ламбата со струја доколку е потребно. За вашето полесно секојдневие
„Две птици со еден камен“, на економичен начин добијте совршено осветлување и број за куќата.

Соларен Куќен број

 

Карактеристики:

Материјал: нерѓосувачки челик + ABS пластика
Полнење: 6-8 часа
Работно време: 6-8h
Соларен панел: 2V/90mA
Батерија: 1300 mAh
димензии – 180mm x 200mm
Пакетот содржи:

1x соларен Куќен број- LED светилка
самолепливи броеви-сет
кутија
Соларно осветлено куќен број и лед светилка

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Соларен куќен број и лед светилка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА