-53%

МОЌНА КУЌИЧКА ЗА КУЧИЊА И МАЧКИ

(1 Преглед на корисник)

Original price was: 1,499.00 ден.Current price is: 699.00 ден.

Карактеристики:

 • Димензии: 31 x 40 x 31 cm
 • Димензии на отворот: 15 × 20 cm
 • Боја: кафеава и беж
 • Полнење со сунѓер
 • Погоден за внатрешна употреба или за транспорт на домашни миленици
 • Има рачка за лесно носење

Нема на залиха

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Куќичка за кучиња и мачки

 

Најпродаваната Куќичка за кучиња и мачки во 2021 година, лесна, удобна и убава!

Куќата за кучиња и мачки лесно се преклопува и може да ја носите секаде со себе, на патувања, екскурзии, кампување.
Куќата има отвор напред и обезбедува доволно осветлување и вентилација што му е потребна на вашето домашно милениче
Кога не ви треба, можете лесно да го спакувате и да го оставите.
Зафаќа многу малку простор во вашиот дом!
Лесно склопувачка куќа изработена од вграден материјал што му овозможува на вашето домашно милениче удобно сместување
Отстранлив покрив.

Карактеристики:
 • Димензии: 31 x 40 x 31 cm
 • Димензии на отворот: 15 × 20 cm
 • Боја: кафеава и беж
 • Полнење со сунѓер
 • Погодна за внатрешна употреба или за транспорт на домашни миленици
 • Има рачка за лесно носење

Куќичка за кучиња и мачки

1 преглед за МОЌНА КУЌИЧКА ЗА КУЧИЊА И МАЧКИ

 1. Fatime bekjiri

  Vi blagodaram

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА