-50%

Пренослива Лампа на полнење- идеална за кампување и за во градина

Original price was: 799.00 ден.Current price is: 399.00 ден.

Пренослива Лампа на полнење- идеална за кампување, за во Вашата градина или автомобил.

Има неколку начини на полнење:

 1. Преку соларен панел на дневна светлина
 2. Преку USB приклучок (запалка во автомобил и др.)
 3. Со  3 АА батерии

 

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Пренослива Лампа на полнење

 

Едноставна и многу корисна Лампа на полнење- идеална е за кампување и за во градина. На соларно полнење е и може да наполни и некои апарати како што се мобилен телефон и др. бидејќи има USB излез. Безбедна е, лесна за одржување, изработена од ЕКО материјал. Оваа Лампа на полнење е пренослива, зазема малку простор и можете да ја носите насекаде со себе. Ако е наполнета преку ден, можете да ја користите како ноќна лампа или ако има прекин на струја. За патувања, излети итн.

Ново! Увоз од ЕУ! Оригинал!

Карактеристики: 

 • Минимална потрошувачка на електрична енергија, а сепак светлоста е силна и распространета
 • Има 6 ЛЕД сијалички
 • Јачина од 1650 лумени
 • Светилката е во топло бела боја
 • Димензии: 13 х 8.8 х 8.8cm
 • Тежина: 310г
 • Напон: 12V

Има неколку начини на полнење:

 1. Преку соларен панел на дневна светлина
 2. Преку USB приклучок (запалка во автомобил и др.)
 3. Со  3 АА батерии

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Пренослива Лампа на полнење- идеална за кампување и за во градина”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА